You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Uigennemsigtig / Blank
Alle produkter
Lysende hudpleje, Præferencer for Ingredienser: Tranexamic Acid
(41)
Ansigtspleje (41)
Hår og Krop (1)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Præferencer for Ingredienser:
Tranexamic Acid
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Celimax
Ansigtsmaske Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
Stofmasker
27 ml * 10 sheets
+1 Størrelser
236.78 kr
87.70 kr / 100 ml
Læg i kurv
The Skin House
Booster-ampul til ansigtet med exosomer og polynukleotider EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
Ampuller
50 ml
198.01 kr
396.02 kr / 100 ml
Læg i kurv
Medicube
Kapselcreme til ansigtet med niacinamid og tranexamsyre TXA Niacinamide Capsule Cream
Cremer
55 g
195.00 kr
354.55 kr / 100 g
3 Anmeldelser
Læg i kurv
Numbuzin
Serum til ansigtet med vitaminkompleks No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
Serum
30 ml
179.88 kr
599.60 kr / 100 ml
13 Anmeldelser
Læg i kurv
VT Cosmetics
Toner til ansigtet med tranexaminsyre TX-Toning Toner
Tonere
200 ml
161.00 kr
80.50 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
B : Lab
Lysnende ansigtsserum med yuzu-frugt Yuja Anti Dark Spot Serum
Serum
30 ml
108.20 kr
360.67 kr / 100 ml
Læg i kurv
Skin1004
Lysnende rejsesæt til ansigtspleje med centella Madagascar Centella Tone Brightening Travel Kit
Sæt
20 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
178.30 kr
162.09 kr / 100 ml
Læg i kurv
Dr. Reju-All
Genskabende ansigtsserum med retinol Advanced Retino-Mela Serum
Serum
30 ml
256.31 kr
854.37 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Tonet solcreme til ansigtet med niacinamid Niacinamide 3 + Tone-up Sunscreen
Solcreme 🔆
40 ml
113.34 kr
283.35 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Ansigts-serum med niacinamid Niacinamide 10 Serum
Serum
40 ml
142.31 kr
355.77 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Dr. Althea
Lysnende ansigtscreme Melaclear Cream
Cremer
20 g
149.25 kr
746.25 kr / 100 g
2 Anmeldelser
Læg i kurv
AXIS-Y
Intensiv lysnende ansigtscreme med tranexamsyre TXA 2,5% Intensive Brightening Cream
Cremer
50 ml
124.15 kr
248.30 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
I'm from
Ansigtsampul mod pigmentpletter Apricot Dark Spot Drop Ampoule
Ampuller
50 ml
204.55 kr
409.10 kr / 100 ml
Læg i kurv
Differ & Deeper
Lifting ansigtsmaske Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Vaskbare Masker
100 g
170.92 kr
170.92 kr / 100 g
1 Anmeldelser
Læg i kurv
COSRX
Serum mod alderspletter The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
Serum
50 ml
168.25 kr
336.50 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Purito Seoul
Ansigtsserum TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Serum
30 ml
196.00 kr
653.33 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Coxir
Ansigtsmaske Black Rice TXA Pore Purifying Mask
Vaskbare Masker
50 ml
133.71 kr
267.42 kr / 100 ml
Læg i kurv
VT Cosmetics
Lysnende daglig ansigtsmaske med tranexaminsyre TX-Toning Daily Mask
Stofmasker
320 g / 30 sheets
216.81 kr
195.13 kr
60.98 kr / 100 g
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 194.14 kr
2 Anmeldelser
Læg i kurv
VT Cosmetics
Lysnende ansigtsmaske med tranexaminsyre TX-Toning Special Mask
Stofmasker
25 g / 1 sheet
31.86 kr
127.44 kr / 100 g
Læg i kurv
VT Cosmetics
Lysnende ansigtscreme med tranexaminsyre TX-Toning Cream
Cremer
50 ml
214.00 kr
428.00 kr / 100 ml
Læg i kurv
VT Cosmetics
Lysnende ansigtsserum med tranexaminsyre TX-Toning Essence 2000 Shot
Essens
30 ml
255.03 kr
216.78 kr
722.60 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 215.67 kr
1 Anmeldelser
Læg i kurv
VT Cosmetics
Lysnende essens til ansigtet med tranexaminsyre TX-Toning Essence 1000 Shot
Essens
30 ml
189.00 kr
630.00 kr / 100 ml
Læg i kurv
APLB
Ansigtscreme med niacinamid og tranexaminsyre Tranexamic Acid Niacinamide Facial Cream
Cremer
55 ml
102.68 kr
186.69 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
Læg i kurv
Mary & May
Hypoallergen funktionel øjencreme Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Øjencremer
30 g
105.00 kr
350.00 kr / 100 g
25 Anmeldelser
Læg i kurv
Missha
Ampul-serum Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
Ampuller
30 ml
230.35 kr
767.83 kr / 100 ml
5 Anmeldelser
Læg i kurv
NINE LESS
Toner med ris og tranexamsyre Mela-Pro Rice & TXA Toner
Tonere
200 ml
116.00 kr
58.00 kr / 100 ml
5 Anmeldelser
Læg i kurv
NINE LESS
Serum med 1 % kojisyre B-Boost 1% Kojic Acid Serum
Serum
30 ml
111.55 kr
371.83 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
Læg i kurv
Skin1004
Solbeskyttelsescreme til ansigtet Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen Cream
Solcreme 🔆
50 ml
146.65 kr
293.30 kr / 100 ml
6 Anmeldelser
Læg i kurv
Jumiso
Ansigts-serum med niacinamid Niacinamide 20 Serum
Serum
40 ml
147.36 kr
368.40 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
Læg i kurv
Celimax
Cremet ansigtsmaske Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
Stofmasker
20 g * 4 sheets
+1 Størrelser
201.56 kr
251.95 kr / 100 g
Læg i kurv
APLB
Ansigtsmaske i stof med tranexamsyre og niacinamid Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
Stofmasker
25 ml / 1 sheet
+1 Størrelser
11.13 kr
44.52 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Celimax
Miniature sæt til ansigtet og porerensning Pore + Dark Spot Brightening Kit
Sæt
10 ml, 7 ml, 10 ml
1 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Jumiso
Natcreme til ansigtet med niacinamid Niacinamide 5 + Overnight Cream
Cremer
50 ml
Ikke på lager
Lad mig vide det
Genabelle
Melacare Spicule Toning Shot Tonende ansigts-shot med spikler
Ampuller
1 ml * 3 pcs
2 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Celimax
Serum mod pigmentering Pore + Dark Spot Brightening Serum
Serum
30 ml
7 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Celimax
Lysnende solcreme Pore + Dark Spot Brightening Care Sunscreen
Solcreme 🔆
50 ml
5 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
VIS MERE
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser