You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Uigennemsigtig / Blank
Alle produkter
Lysende hudpleje, Præferencer for Ingredienser: Bifidobacterium
(6)
Ansigtspleje (6)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Præferencer for Ingredienser:
Bifidobacterium
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Purito Seoul
Fermenteret essens med niacinamid 3% Fermented Complex 94 Boosting Essence
Essens
150 ml
93.57 kr
62.38 kr / 100 ml
11 Anmeldelser
Læg i kurv
Numbuzin
Ansigts-serum med bifidobakterier og bakuchiol No.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore Serum
Serum
30 ml
155.21 kr
517.37 kr / 100 ml
Læg i kurv
Ma:nyo
Ampul med bifidobakterier 3Dx Bifida Infusion Shot Ampoule
Ampuller
50 ml
379.60 kr
759.20 kr / 100 ml
Læg i kurv
Numbuzin
Blødgørende ansigtsserum No.3 Skin Softening Serum
Serum
50 ml
155.00 kr
310.00 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
Læg i kurv
APLB
Ansigtscreme med bifidobakterier og niacinamid Bifida Niacinamide Facial Cream
Cremer
55 ml
102.68 kr
92.41 kr
168.02 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 91.94 kr
1 Anmeldelser
Læg i kurv
APLB
Ampulserum med bifidobakterier og niacinamid Bifida Niacinamide Ampoule Serum
Serum
40 ml
102.68 kr
92.41 kr
231.02 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 91.94 kr
Læg i kurv
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser