You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Uigennemsigtig / Blank
Alle produkter
Lysende hudpleje, Præferencer for Ingredienser: PDRN
(46)
Ansigtspleje (46)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Præferencer for Ingredienser:
PDRN
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Previous page
You're on page
1
2
Next page
The Skin House
Booster-ampul til ansigtet med exosomer og polynukleotider EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
Ampuller
50 ml
198.01 kr
396.02 kr / 100 ml
Læg i kurv
Medicube
Serum med polynukleotider og peptider PDRN Pink Peptide Serum
Serum
30 ml
155.65 kr
518.83 kr / 100 ml
120 Anmeldelser
Læg i kurv
Centellian24
Ansigtscreme i kapsler Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Cremer
55 ml
149.25 kr
271.36 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Biodance
Ansigtsmaske med polynukleotider Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
Kollagenmasker
34 g / 1 sheet
40.45 kr
118.97 kr / 100 g
21 Anmeldelser
Læg i kurv
Medicube
Bridge-serum med polynukleotider og glutathion PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Ansigtståger
100 ml
114.25 kr
114.25 kr / 100 ml
20 Anmeldelser
Læg i kurv
Medicube
Nat-peel-off ansigtsmaske med polynucleotider og koffein PDRN Pink Caffeine Night Wrapping Mask
Natmasker
75 ml
161.00 kr
214.67 kr / 100 ml
Læg i kurv
Biodance
Øjenplastre til øjenlågene med polynucleotider og kaviar Caviar PDRN Eye Patches
Øjenplastre
85 g / 60 pcs
149.25 kr
175.59 kr / 100 g
Læg i kurv
COSRX
Øjenplastre til huden omkring øjnene med polynucleotider og kollagen 5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch
Øjenplastre
85 g / 60 pcs
170.92 kr
201.08 kr / 100 g
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Medipeel
Booster-øjencreme med retinal Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Øjencremer
15 ml
234.55 kr
1563.67 kr / 100 ml
Læg i kurv
Dr. Reju-All
Ansigtsplejesæt med polynukleotider PDRN Essentials Trio
Sæt
20 ml, 10 ml, 3 sheets
384.52 kr
1281.73 kr / 100 ml
Læg i kurv
Abib
Nat-gelmaske til ansigtet med polynucleotider og kollagen PDRN Collagen Overnight Mask Firming Jelly
Natmasker
80 ml
133.43 kr
166.79 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Apothe
Ansigtsmaske med polynucleotider Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Vaskbare Masker
70 ml
129.00 kr
184.29 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Medicube
Lyserød ansigtsmaske med vitaminer og polynukleotider PDRN Pink Vita Coating Mask
Stofmasker
22 g / 1 sheet
28.22 kr
128.27 kr / 100 g
Læg i kurv
Mizon
Ansigstoner med risvand Rice Water Milky Glow toner
Tonere
150 ml
169.00 kr
112.67 kr / 100 ml
Læg i kurv
Purito Seoul
Ansigtsmaske med polynucleotider og kollagen Multi PDRN Collagen Real Glow Mask
Natmasker
100 ml
136.00 kr
136.00 kr / 100 ml
Læg i kurv
Medipeel
Ansigtsrens med peptider Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Renseskum
150 ml
157.00 kr
104.67 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Numbuzin
Ορός προσώπου με πολυνουκλεοτίδια και κολλαγόνο No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Serum
30 ml
125.00 kr
416.67 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Numbuzin
Ορός προσώπου με πολυνουκλεοτίδια και κολλαγόνο No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
Serum
30 ml
125.00 kr
416.67 kr / 100 ml
Læg i kurv
Dear, Klairs
Essence-toner til ansigtet Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Tonere
180 ml
128.00 kr
71.11 kr / 100 ml
Læg i kurv
Medicube
Tonet solcreme til ansigtet PDRN Pink Tone Up Sun Cream
Solcreme 🔆
50 ml
115.15 kr
230.30 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
Læg i kurv
Medicube
Kollagen-tonerpads til ansigtet med polynukleotider PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Pudder
120 ml / 70 pads
149.00 kr
124.17 kr / 100 ml
6 Anmeldelser
Læg i kurv
Eqqualberry
Ansigtsserum med polynukleotider Purple PDRN Pore Minimizing Serum
Serum
30 ml
145.00 kr
483.33 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
Læg i kurv
VT Cosmetics
Opstrammende ansigtsampul R5 Firming Ampoule
Ampuller
30 ml
165.40 kr
551.33 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Genabelle
PDRN Vita Toning Ampoule Foryngende ampul med polynukleotider
Ampuller
30 ml
197.60 kr
658.67 kr / 100 ml
11 Anmeldelser
Læg i kurv
Medipeel
Young Cica PDRN Exo-Pin Glutathione Serum
Serum
50 ml
178.00 kr
356.00 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
APLB
Ansigtscreme med polynukleotider og vitamin C PDRN Vitamin C Facial Cream
Cremer
55 ml
102.68 kr
186.69 kr / 100 ml
5 Anmeldelser
Læg i kurv
APLB
Ampulserum med polynukleotider og vitamin C PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Serum
40 ml
96.75 kr
241.88 kr / 100 ml
5 Anmeldelser
Læg i kurv
Dr. Reju-All
Genskabende ansigtsmaske med polynukleotider Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Stofmasker
36 ml * 4 sheets
+1 Størrelser
128.21 kr
89.03 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Dr. Reju-All
Genskabende ansigtscreme med polynukleotider Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Cremer
60 ml
+1 Størrelser
666.45 kr
1110.75 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
COSRX
Intensivt vitaminserum til ansigte 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Serum
100 ml
+1 Størrelser
171.75 kr
171.75 kr / 100 ml
Læg i kurv
COSRX
Beroligende ansigtstoner 5 PDRN B5 Vital Soothing Toner
Tonere
280 ml
+1 Størrelser
163.75 kr
58.48 kr / 100 ml
Læg i kurv
Dear, Klairs
Vitaminholdig lysnende ansigtsmaske Vita 10 Radiance Sheet Mask
Stofmasker
25 ml * 5 sheets
+1 Størrelser
129.88 kr
116.89 kr
93.51 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 116.88 kr
Læg i kurv
Numbuzin
Μάσκα προσώπου με κολλαγόνο και πολυνουκλεοτίδια No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
Stofmasker
33 ml * 5 sheets
+1 Størrelser
66.92 kr
40.56 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Genabelle
PDRN Rejuvenating Mask Foryngende ansigtsmaske med polynukleotider
Stofmasker
25 ml * 5 sheets
+1 Størrelser
155.49 kr
124.39 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Genabelle
PDRN Rejuvenating Cream Foryngende ansigtscreme med polynukleotider
Cremer
70 ml
192.98 kr
275.69 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
Læg i kurv
Genabelle
PDRN Rejuvenating Toner Foryngende toner med polynukleotider
Tonere
300 ml
195.01 kr
65.00 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
Læg i kurv
VIS MERE
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser