You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Uigennemsigtig / Blank
Alle produkter
Lysende hudpleje AXIS-Y
(8)
Ansigtspleje (8)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
AXIS-Y
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
AXIS-Y
Serum til ansigtet Dark Spot Correcting Glow Serum
Serum
50 ml
133.15 kr
266.30 kr / 100 ml
253 Anmeldelser
Læg i kurv
AXIS-Y
Lysnende ansigtscreme mod pigmentpletter Dark Spot Correcting Glow Cream
Cremer
50 ml
143.05 kr
286.10 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
AXIS-Y
Rejsesæt til ansigtets glød Glow On The Go Travel Set
Sæt
20 ml, 20 ml, 50 ml
153.16 kr
170.18 kr / 100 ml
Læg i kurv
AXIS-Y
Hudsæt Glass Skin Duo
Sæt
50 ml, 10 ml
205.00 kr
341.67 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
AXIS-Y
Intensiv lysnende ansigtscreme med tranexamsyre TXA 2,5% Intensive Brightening Cream
Cremer
50 ml
124.15 kr
248.30 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
AXIS-Y
Lysnende toner til ansigtet mod pigmentpletter Dark Spot Correcting Glow Toner
Tonere
125 ml
152.95 kr
122.36 kr / 100 ml
Læg i kurv
AXIS-Y
Aktuelt serum mod akne Spot The Difference Blemish Treatment
Spotbehandling
15 ml
118.00 kr
786.67 kr / 100 ml
10 Anmeldelser
Læg i kurv
AXIS-Y
Et sæt produkter til at give huden glød The Mini Glow Set
Sæt
8 ml, 5 ml, 5 ml, 5 ml
12 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser