You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Uigennemsigtig / Blank
Alle produkter
Lysende hudpleje Jumiso
(11)
Ansigtspleje (11)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
Jumiso
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Jumiso
Ansigts-toner med snegleslim og peptider Snail Mucin + Peptide Facial Toner
Tonere
205 ml
114.50 kr
55.85 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Ansigtsrens med vitaminkompleks All Day Vitamin Clean & Mild Facial Cleanser
Rensegel
150 ml
67.59 kr
45.06 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Tonet solcreme til ansigtet med niacinamid Niacinamide 3 + Tone-up Sunscreen
Solcreme 🔆
40 ml
113.34 kr
283.35 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Antioxidant ansigts-essens Anti Oxidant Glow Facial Essence
Essens
40 ml
156.43 kr
391.08 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Ansigts-serum med niacinamid Niacinamide 10 Serum
Serum
40 ml
142.31 kr
355.77 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Jumiso
Ansigts-serum med vitaminkompleks All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
Serum
50 ml
+1 Størrelser
172.22 kr
344.44 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Ansigts-serum med niacinamid Niacinamide 20 Serum
Serum
40 ml
147.36 kr
368.40 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
Læg i kurv
Jumiso
Ansigtscreme med snegleslim og peptider Snail Mucin 88 + Peptide Cream
Cremer
100 ml
155.00 kr
155.00 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Jumiso
Ansigtscreme med hyaluronsyre Waterfull Hyaluronic Acid Cream
Cremer
50 g
160.82 kr
321.64 kr / 100 g
Læg i kurv
Jumiso
Natcreme til ansigtet med niacinamid Niacinamide 5 + Overnight Cream
Cremer
50 ml
Ikke på lager
Lad mig vide det
Jumiso
Korrigerende øjencreme med niacinamid Niacinamide 5+ Darkcircle Correction Eye Cream
Øjencremer
50 ml
Ikke på lager
Lad mig vide det
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser