You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Uigennemsigtig / Blank
Alle produkter
Lysende hudpleje Dear, Klairs
(7)
Ansigtspleje (7)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
Dear, Klairs
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Dear, Klairs
Opfriskende ansigtspads med vitaminer Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Pudder
290 ml / 80 pcs
128.00 kr
44.14 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Dear, Klairs
Vitaminrig rensende ansigtsmaske Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Renseskum
150 ml
76.50 kr
51.00 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Dear, Klairs
Essence-toner til ansigtet Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Tonere
180 ml
128.00 kr
71.11 kr / 100 ml
Læg i kurv
Dear, Klairs
Mineralsk solcreme All-day Airy Mineral Sunscreen
Solcreme 🔆
60 g
224.67 kr
374.45 kr / 100 g
Læg i kurv
Dear, Klairs
Vitaminserum til ansigtet Freshly Juiced Vitamin Drop
Serum
35 ml
197.79 kr
565.11 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
Læg i kurv
Dear, Klairs
Vitaminholdig lysnende ansigtsmaske Vita 10 Radiance Sheet Mask
Stofmasker
25 ml * 5 sheets
+1 Størrelser
129.88 kr
116.89 kr
93.51 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 116.88 kr
Læg i kurv
Dear, Klairs
Midnight Blue Clearing Water Cream
Cremer
50 g
+1 Størrelser
247.48 kr
222.73 kr
445.46 kr / 100 g
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 155.80 kr
4 Anmeldelser
Læg i kurv
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser