You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Olie / Pore kontrol
Alle produkter
Oliekontrol og hudporepleje iUNIK
(9)
Ansigtspleje (9)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
iUNIK
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
iUNIK
Ansigtsserum med volufiline og polynucleotider fra druer Volufiline Grape PDRN Serum
Serum
40 ml
145.00 kr
362.50 kr / 100 ml
Læg i kurv
iUNIK
Ansigtsserum med tranexamsyre, niacinamid og polynucleotider fra påskelilje TXA Niacinamide Narcissus PDRN Serum
Serum
40 ml
145.00 kr
362.50 kr / 100 ml
Læg i kurv
iUNIK
Ansigtsserum med azelainsyre og lactopolynucleotider Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
Serum
40 ml
145.00 kr
362.50 kr / 100 ml
Læg i kurv
iUNIK
Calendula Balancing Foam Gel Cleanser
Rensegel
150 ml
87.90 kr
58.60 kr / 100 ml
5 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Rensende skum Centella Mild Cleasing Foam
Renseskum
120 ml
112.00 kr
93.33 kr / 100 ml
14 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Mini sæt Centella Mini Set
Sæt
25 ml, 15 ml, 15 ml
112.00 kr
203.64 kr / 100 ml
6 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Ansigtscreme-sorbet med centella Centella Relief Sorbet Cream
Cremer
50 ml
186.36 kr
372.72 kr / 100 ml
Læg i kurv
iUNIK
Beroligende hydrofil olie med morgenfrue Calendula Complete Cleansing Oil
Renseolier
200 ml
140.76 kr
70.38 kr / 100 ml
108 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Serum med rose og galactomyssis Rose Galactomyces Synergy Serum
Serum
50 ml
17 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser