You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Olie / Pore kontrol
Alle produkter
Oliekontrol og hudporepleje Frudia
(11)
Ansigtspleje (11)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
Frudia
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Frudia
Solstift med vindrueekstrakt Green Grape Sebum Control Cooling Sun Stick
Solcreme 🔆
20 g
124.91 kr
624.55 kr / 100 g
Læg i kurv
Frudia
Rensende Pudder til ansigtet What’S Wrong Help AC Clear Pad
Rensepuder
4 g / 2 pads
7.47 kr
186.75 kr / 100 g
Læg i kurv
Frudia
Peelinggel med avocadoenzymer Avocado Enzyme Relief Peeling Gel
Peelings
120 g
132.82 kr
119.54 kr
99.62 kr / 100 g
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 119.15 kr
6 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Seboregulerende ansigtstoner med druer Green Grape Pore Control Toner
Tonere
195 ml
89.00 kr
45.64 kr / 100 ml
23 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Solbeskyttende cremeprimer til ansigtet Velvet Fit Blurring Sun Primer
Solcreme 🔆
40 g
91.50 kr
228.75 kr / 100 g
25 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Pude til peeling med grønne druer Green Grape Pore Peeling Pad
Eksfolierende Pudder
70 pads
+1 Størrelser
132.00 kr
68 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Seboregulerende serum til ansigtet Green Grape Pore Control Serum
Serum
50 g
120.00 kr
240.00 kr / 100 g
18 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Seboregulerende ansigtscreme Green Grape Pore Control Cream
Cremer
55 g
+1 Størrelser
109.00 kr
198.18 kr / 100 g
92 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Seboregulerende vævsmaske med grøn drueekstrakt Green Grape Pore Control Mask
Stofmasker
20 ml / 1 sheet
14.90 kr
74.50 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Fugtgivende vaskeskum med blåbær Blueberry Hydrating Cleansing Gel To Foam
Renseskum
145 ml
28 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Frudia
Seboregulerende skrubbeskum til vask med druer Green Grape Pore Control Scrub Cleansing Foam
Renseskum
145 ml
36 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser