You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Olie / Pore kontrol
Alle produkter
Oliekontrol og hudporepleje Fraijour
(12)
Ansigtspleje (12)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
Fraijour
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Fraijour
Pro Moisture Enzyme Powder Wash
Peelings
1 g
+1 Størrelser
4.68 kr
468.00 kr / 100 g
9 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Original Herb Wormwood Pore Pad
Pudder
170 ml / 60 pads
150.69 kr
88.64 kr / 100 ml
Læg i kurv
Fraijour
Alchemic Ginsenoside Oil To Foam Cleanser
Renseolier
210 g
62.65 kr
29.83 kr / 100 g
3 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Original Artemisia Bubble Facial Foam
Renseskum
200 g
73.25 kr
36.63 kr / 100 g
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Heartleaf Intensive Calming Essence
Essens
120 ml
85.28 kr
71.07 kr / 100 ml
Læg i kurv
Fraijour
Pro Moisture Milk Toning Clay Mask
Vaskbare Masker
75 g
47.69 kr
63.59 kr / 100 g
4 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Original Herb Wormwood O2 Maskpack
Vaskbare Masker
300 ml
192.72 kr
64.24 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Retin-Collagen 3D Core Oil To Foam Cleanser
Renseolier
210 g
98.51 kr
46.91 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Renseskum
250 ml
54.00 kr
21.60 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Yuzu Honey All Cleansing Balm
Balsam
50 ml
106.06 kr
212.12 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Heartleaf Pore Melting Gel Mask
Vaskbare Masker
75 ml
56.58 kr
75.44 kr / 100 ml
6 Anmeldelser
Læg i kurv
Fraijour
Original Herb Wormwood Calming Toner
Tonere
500 ml
78.39 kr
15.68 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
Læg i kurv
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser