Oliekontrol og hudporepleje, Præferencer for Ingredienser: PDRN
(26)Præferencer for Ingredienser:
PDRN
RYD ALLE
SORTER EFTER:Populære
Haruharu WonderOpstrammende ansigtsserum med rosen-polynucleotider Rose PDRN Firming SerumSerum
30 ml
100.76 kr
335.87 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
Some By MiPDRN Spirulina Soothing Sherbet MaskVaskbare Masker
1 g * 10 pcs
103.00 kr
1030.00 kr / 100 g
4 Anmeldelser
MedicubeFugtgivende gel-rens til ansigtet med polynucleotider PDRN Hydrating Gel CleanserRensegel
200 ml
184.71 kr
92.36 kr / 100 ml
EqqualberryBeroligende toner til ansigtet med aloe-polynukleotider Aloe PDRN Calming TonerTonere
150 ml
170.34 kr
113.56 kr / 100 ml
UIQAnsigts-serum med polynukleotider Biome Remedy Pore Reset PDRN SerumSerum
30 ml
125.00 kr
416.67 kr / 100 ml
MisshaPeeling-serum til ansigtet med polynucleotider PDRN NAD+ Renew Peel Shot 25Peelings
15 ml
165.00 kr
1100.00 kr / 100 ml
Dr. CeuracleSerum med retinol og polynucleotider PDRN & Retinol ShotAmpuller
30 ml
115.00 kr
383.33 kr / 100 ml
MedipeelAnsigtsrens med peptider Peptide 9 Aqua Essence Facial CleanserRenseskum
150 ml
157.00 kr
104.67 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Cell Fusion CSolbeskyttende ansigtsserum med poreformindskende effekt Laser UV Pore Sun SerumSerum
40 ml
251.07 kr
627.67 kr / 100 ml
MedicubeAnsigtsserum med polynukleotider og exosomer PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500Serum
30 ml
156.55 kr
521.83 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
EqqualberryToner-pads til ansigtet med kollagen Collagen Pore Tight Up Gel Toner PadPudder
140 ml / 60 pads
115.00 kr
82.14 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
EqqualberryHydrogel-ansigtsmaske med kollagen Collagen Pore Tight Up Hydrogel MaskKollagenmasker
30 g / 1 sheet
35.16 kr
117.20 kr / 100 g
EqqualberryAnsigtsserum med polynukleotider Purple PDRN Pore Minimizing SerumSerum
30 ml
145.00 kr
483.33 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
MedipeelYoung Cica PDRN Trouble Soothing CreamCremer
80 ml
178.33 kr
142.66 kr
178.32 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 119.72 kr
1 Anmeldelser
MedipeelYoung Cica PDRN Trouble Soothing AmpouleAmpuller
50 ml
195.11 kr
136.58 kr
273.16 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 130.38 kr
1 Anmeldelser
APLBAnsigtscreme med polynukleotider og vitamin C PDRN Vitamin C Facial CreamCremer
55 ml
102.49 kr
186.35 kr / 100 ml
5 Anmeldelser
APLBAmpulserum med polynukleotider og vitamin C PDRN Vitamin C Ampoule SerumSerum
40 ml
96.75 kr
241.88 kr / 100 ml
5 Anmeldelser
UIQAnsigtsmaske med polynukleotider Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetStofmasker
22 ml * 5 sheets+1 Størrelser
81.67 kr
74.25 kr / 100 ml
NacificBeroligende ansigtsvaskegel med centella-ekstrakt Cica PDRN Gel CleanserRensegel
200 ml
133.00 kr
66.50 kr / 100 ml
NacificBeroligende ansigtstoner med centella-ekstrakt Cica PDRN First tonerTonere
150 ml
111.75 kr
74.50 kr / 100 ml
GenabellePDRN Rejuvenating Mask Foryngende ansigtsmaske med polynukleotiderStofmasker
25 ml * 5 sheets+1 Størrelser
155.20 kr
124.16 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
COSRXHydrogel-ansigtsmaske 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel MaskKollagenmasker
34 g / 1 sheet
44.25 kr
130.15 kr / 100 g
Ikke på lager
Ikke på lager
Mary & MayAnsigtsmaske med vegansk kollagen og polynucleotider Vegan Collagen Charcoal PDRN MaskKollagenmasker
30 g / 1 sheet
Ikke på lager


























