You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Olie / Pore kontrol
Alle produkter
Oliekontrol og hudporepleje, Præferencer for Ingredienser: Squalane
(9)
Ansigtspleje (9)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Præferencer for Ingredienser:
Squalane
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
APLB
Ansigtscreme med hyaluronsyre og squalan Squalane Hyaluronic Acid Facial Cream
Cremer
55 ml
102.49 kr
186.35 kr / 100 ml
Læg i kurv
B : Lab
Hydrofil olie med squalane til at mindske porerne Squalene Reset Pore Deep Cleansing Oil
Renseolier
200 ml
121.18 kr
60.59 kr / 100 ml
Læg i kurv
Apothe
Fugtgivende ansigtscreme med exosomer og squalan Exosome Squal-Tox Moisturizing Cream
Cremer
60 ml
157.00 kr
261.67 kr / 100 ml
Læg i kurv
Jumiso
Ansigts-serum med niacinamid Niacinamide 10 Serum
Serum
40 ml
142.30 kr
355.75 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Jumiso
Hydrofil renseolie til ansigtet Pore-Purifying Pore Clearing Cleansing Oil
Renseolier
200 ml
123.00 kr
61.50 kr / 100 ml
Læg i kurv
Differ & Deeper
Fugtgivende ansigtsmaske Sky Watering Cryo Cream Mask
Vaskbare Masker
100 g
170.90 kr
170.90 kr / 100 g
Læg i kurv
VT Cosmetics
Fugtgivende ansigtsampul S4 Moisture Ampoule
Ampuller
30 ml
105.00 kr
350.00 kr / 100 ml
Læg i kurv
APLB
Ampulserum med hyaluronsyre og squalan Squalane Hyaluronic Acid Ampoule Serum
Serum
40 ml
102.49 kr
87.12 kr
217.80 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 87.12 kr
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Dear, Klairs
Nærende serum med ahorn-ekstrakt Maple Energy Infusing Serum
Serum
30 ml
Ikke på lager
Lad mig vide det
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser