Free gift for orders over 399 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Dr. Althea 345 Relief Cream
Dr. Althea345 Relief CreamCreams
50 ml+1 sizes
134.95 kr
269.90 kr / 100 ml
479 reviews
Some By Mi Super Matcha Pore Tightening Serum
Some By MiSuper Matcha Pore Tightening SerumSerums
50 ml
143.00 kr
286.00 kr / 100 ml
16 reviews
Purito Seoul Oat-In Calming Gel Cream
Purito SeoulOat-In Calming Gel CreamCreams
100 ml
100.75 kr
100.75 kr / 100 ml
86 reviews
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster
CelimaxThe Vita-A Retinal Shot Tightening BoosterCreams
15 ml
98.05 kr
653.67 kr / 100 ml
189 reviews
Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceBio-Collagen Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
31.45 kr
92.50 kr / 100 g
164 reviews
Eqqualberry Serum Minis Discovery Kit
EqqualberrySerum Minis Discovery KitSerums
5 * 10 ml
348.13 kr
696.26 kr / 100 ml
Some By Mi Retinol Bakuchiol Dual Cream
Some By MiRetinol Bakuchiol Dual CreamCreams
50 ml
169.00 kr
338.00 kr / 100 ml
2 reviews
Cell Fusion C Aquaporin Cream
Cell Fusion CAquaporin CreamCreams
60 ml
275.20 kr
458.67 kr / 100 ml
10 reviews
Some By Mi Super Matcha Pore Tightening Toner
Some By MiSuper Matcha Pore Tightening TonerToners
150 ml
103.45 kr
68.97 kr / 100 ml
21 reviews
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxPore + Dark Spot Brightening Serum MaskSheet Masks
27 ml * 10 sheets+1 sizes
236.76 kr
87.69 kr / 100 ml
Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser
VT Cosmetics Reedle Shot 300
VT CosmeticsReedle Shot 300Serums
50 ml+2 sizes
216.76 kr
433.52 kr / 100 ml
44 reviews
Pyunkang Yul Peeling Gel
Pyunkang YulPeeling GelPeels
100 ml
100.75 kr
100.75 kr / 100 ml
7 reviews
Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
CelimaxThe Vita-A Retinol Shot Tightening SerumSerums
30 ml
101.65 kr
338.83 kr / 100 ml
83 reviews
Ma:nyo Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser
Ma:nyoBifida Complex Ampoule Gel CleanserGels
400 ml
176.79 kr
44.20 kr / 100 ml
38 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Travel KitSets
20ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
242.10 kr
172.93 kr / 100 ml
98 reviews
The Saem Skinny Balance Soothing Mist
The SaemSkinny Balance Soothing MistFace Mists
75 ml
91.90 kr
122.53 kr / 100 ml
1 reviews
Needly Anti-Trouble Pad
NeedlyAnti-Trouble PadPads
250 g / 60 pcs+1 sizes
166.00 kr
66.40 kr / 100 g
2 reviews
RETURNU Pore Shooter Ampoule
RETURNUPore Shooter AmpouleAmpoules
30 ml
168.85 kr
562.83 kr / 100 ml
Mizon Cicaluronic Moisturizer
MizonCicaluronic MoisturizerCreams
50 ml
189.00 kr
378.00 kr / 100 ml
4 reviews
Beplain Mung Bean Pore Cleansing Milk Balm
BeplainMung Bean Pore Cleansing Milk BalmBalms
100 ml
162.67 kr
122.00 kr
122.00 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 122.00 kr
1 reviews
Medicube Collagen Jelly Cream
MedicubeCollagen Jelly CreamCreams
110 ml+1 sizes
165.55 kr
150.50 kr / 100 ml
97 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Toner Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Toner UnscentedToners
200 ml
164.53 kr
82.27 kr / 100 ml
29 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 100
VT CosmeticsReedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
165.56 kr
331.12 kr / 100 ml
64 reviews
Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiPDRN Spirulina Soothing Repair SerumSerums
50 ml
134.25 kr
268.50 kr / 100 ml
6 reviews
Dr. Ceuracle Pro Balance Soothing Cleansing Foam
Dr. CeuraclePro Balance Soothing Cleansing FoamFoams
150 ml
141.25 kr
94.17 kr / 100 ml
2 reviews
Haruharu Wonder Rose PDRN Firming Serum
Haruharu WonderRose PDRN Firming SerumSerums
30 ml
100.76 kr
335.87 kr / 100 ml
3 reviews
Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule
Dr. CeuracleAzelaic 10 & Madeca AmpouleAmpoules
30 ml
132.22 kr
440.73 kr / 100 ml
13 reviews
Celimax The Real Noni Refresh Clay Mask
CelimaxThe Real Noni Refresh Clay MaskWash-off Masks
120 g
122.35 kr
101.96 kr / 100 g
3 reviews
Medicube Triple Collagen Cream 4.0
MedicubeTriple Collagen Cream 4.0Creams
50 ml
144.85 kr
289.70 kr / 100 ml
12 reviews
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
ArenciaBlue Hyssop Rice Mochi CleanserFoams
120 g
116.76 kr
97.30 kr / 100 g
3 reviews
Mizon Good Bye Blemish Fresh Toner
MizonGood Bye Blemish Fresh TonerToners
120 ml
125.00 kr
104.17 kr / 100 ml
1 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Clear Toner
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Clear TonerToners
210 ml
128.76 kr
61.31 kr / 100 ml
7 reviews
Abib Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
AbibAcne Foam Cleanser Heartleaf FoamFoams
150 ml
94.36 kr
62.91 kr / 100 ml
9 reviews
Petitfee & Koelf Collagen & Coq10 Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfCollagen & Coq10 Hydrogel Eye PatchPatches
84 g / 60 pcs
108.00 kr
128.57 kr / 100 g
23 reviews
Celimax Ji Woo Gae Heartleaf Bha Peeling Pad
CelimaxJi Woo Gae Heartleaf Bha Peeling PadPads
125 ml / 60 pads
99.16 kr
79.33 kr / 100 ml
36 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of