You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 399 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Oil Control / Pores
All products
Oil Control & Pore Skincare Farmstay
(10)
Skincare (10)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Brands:
Farmstay
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Farmstay
Baking Powder Collagen Pore Scrub
Scrubs
7 g
+1 sizes
5.28 kr
75.43 kr / 100 g
15 reviews
Add to cart
Farmstay
Collagen Super Aqua Cream
Creams
80 ml
105.00 kr
131.25 kr / 100 ml
11 reviews
Add to cart
Farmstay
Citrus Yuja Vitalizing Foam Cleanser
Foams
100 ml
31.52 kr
31.52 kr / 100 ml
9 reviews
Add to cart
Farmstay
Avocado Premium Pore Toner
Toners
350 ml
76.95 kr
21.99 kr / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Farmstay
Real Blueberry Essence Mask
Sheet Masks
23 ml / 1 sheet
9.23 kr
40.13 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Farmstay
Collagen Water Full Moist Deep Cleansing Foam
Foams
180 ml
71.80 kr
39.89 kr / 100 ml
4 reviews
Add to cart
Farmstay
Cica Farm Nature Solution Foam Cleanser
Foams
180 ml
67.27 kr
37.37 kr / 100 ml
25 reviews
Add to cart
Farmstay
DR-V8 Solution Collagen Cream
Creams
50 ml
111.00 kr
222.00 kr / 100 ml
Add to cart
Farmstay
Tea Tree Biome Calming Acne Foam
Foams
180 ml
1 reviews
Out of stock
Notify me
Farmstay
Charcoal Toning Peeling Gel
Peels
180 ml
3 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions