You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 399 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Oil Control / Pores
All products
Oil Control & Pore Skincare Orjena
(5)
Skincare (5)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Brands:
Orjena
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Orjena
Rejuvenate Synergy Firming Cream
Creams
50 ml
123.33 kr
246.66 kr / 100 ml
Add to cart
Orjena
Rejuvenate Synergy Firming Ampoule
Ampoules
30 ml
108.66 kr
362.20 kr / 100 ml
Add to cart
Orjena
Reverse Synergy Trouble Ampoule
Ampoules
30 ml
108.66 kr
362.20 kr / 100 ml
Add to cart
Orjena
Real Deep Cleansing Oil
Oils
150 ml
130.45 kr
86.97 kr / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Orjena
Smile Day Cleansing Foam Lotus
Foams
180 ml
48.12 kr
26.73 kr / 100 ml
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions