Free gift for orders over 399 kr
Mask Type:

Gel Mask

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceBio-Collagen Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
31.45 kr
92.50 kr / 100 g
164 reviews
Nacific Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask
NacificRice Pepta Collagen Peel-off Wrapping MaskWash-off Masks
70 g
126.00 kr
180.00 kr / 100 g
VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsReti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskCollagen Masks
1.5 g, 33 g / 1 sheet
24.00 kr
70.59 kr / 100 g
Abib Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly
AbibCollagen Gel Mask Heartleaf JellyCollagen Masks
35 g / 1 sheet
31.16 kr
89.03 kr / 100 g
Eqqualberry Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
EqqualberryCollagen Pore Tight Up Hydrogel MaskCollagen Masks
30 g / 1 sheet
35.16 kr
117.20 kr / 100 g
COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXAdvanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
30.36 kr
89.29 kr / 100 g
2 reviews
Cell Fusion C Cooling Peptide Gel Mask
Cell Fusion CCooling Peptide Gel MaskCollagen Masks
35 g * 5 sheets
206.11 kr
117.78 kr / 100 g
Celimax Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
CelimaxJi Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel MaskCollagen Masks
4 g, 30 g * 4 sheets
223.97 kr
164.68 kr / 100 g
Arencia Red Collagen Jello Mask
ArenciaRed Collagen Jello MaskCollagen Masks
25 g * 1 sheet
34.11 kr
136.44 kr / 100 g
PO:DL Face mask with panthenol and red bean extract Red Bean Panthenol Coolfit Gelfting Mask
COSRX 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
COSRX5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
44.25 kr
130.15 kr / 100 g
CKD Retino Collagen Small Molecule 300 Pore & Elasticity Mask
CKDRetino Collagen Small Molecule 300 Pore & Elasticity MaskCollagen Masks
31 g / 1 sheet
34.19 kr
110.29 kr / 100 g
2 reviews
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening 2-Step Gel Mask
Out of stock
Elizavecca Milky Piggy Water Lock Hydro-gel Melting Mask
Out of stock
Mary & May Vegan Collagen Charcoal PDRN Mask
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of