You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 399 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Oil Control / Pores
All products
Oil Control & Pore Skincare Fraijour
(12)
Skincare (12)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Brands:
Fraijour
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Fraijour
Pro Moisture Enzyme Powder Wash
Peels
1 g
+1 sizes
4.68 kr
468.00 kr / 100 g
9 reviews
Add to cart
Fraijour
Original Herb Wormwood Pore Pad
Pads
170 ml / 60 pads
150.69 kr
88.64 kr / 100 ml
Add to cart
Fraijour
Alchemic Ginsenoside Oil To Foam Cleanser
Oils
210 g
62.65 kr
29.83 kr / 100 g
3 reviews
Add to cart
Fraijour
Original Artemisia Bubble Facial Foam
Foams
200 g
73.25 kr
36.63 kr / 100 g
2 reviews
Add to cart
Fraijour
Heartleaf Intensive Calming Essence
Essences
120 ml
85.28 kr
71.07 kr / 100 ml
Add to cart
Fraijour
Pro Moisture Milk Toning Clay Mask
Wash-off Masks
75 g
47.69 kr
63.59 kr / 100 g
4 reviews
Add to cart
Fraijour
Original Herb Wormwood O2 Maskpack
Wash-off Masks
300 ml
192.72 kr
64.24 kr / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Fraijour
Retin-Collagen 3D Core Oil To Foam Cleanser
Oils
210 g
98.51 kr
46.91 kr / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Fraijour
Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Foams
250 ml
54.00 kr
21.60 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Fraijour
Yuzu Honey All Cleansing Balm
Balms
50 ml
106.06 kr
212.12 kr / 100 ml
3 reviews
Add to cart
Fraijour
Heartleaf Pore Melting Gel Mask
Wash-off Masks
75 ml
56.58 kr
75.44 kr / 100 ml
6 reviews
Add to cart
Fraijour
Original Herb Wormwood Calming Toner
Toners
500 ml
78.39 kr
15.68 kr / 100 ml
7 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions