Gave ved køb fra 399 kr og opefter
Hudproblemer:

Anti-Aldring /Rynker

RYD ALLE
SORTER EFTER:Populære
Differ & Deeper Ampul-booster med exosomer Red Exosome Skin Booster
Differ & DeeperAmpul-booster med exosomer Red Exosome Skin BoosterAmpuller
2 ml * 14 pcs+1 Størrelser
495.22 kr
1768.64 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Differ & Deeper Foryngende ansigtsshot B-Volume Daily Shot
Differ & DeeperForyngende ansigtsshot B-Volume Daily ShotAmpuller
2.5 ml * 10 pcs+1 Størrelser
495.22 kr
1980.88 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Cell Fusion C Ansigtsampul Salmon PDRN Ampoule
Cell Fusion CAnsigtsampul Salmon PDRN AmpouleAmpuller
2 ml * 28 pcs+1 Størrelser
1323.51 kr
2363.41 kr / 100 ml
Dr. Althea Beroligende ansigtsmaske Cushion Veil Calming Mask
Dr. AltheaBeroligende ansigtsmaske Cushion Veil Calming MaskStofmasker
35 g * 4 sheets+1 Størrelser
106.63 kr
76.16 kr / 100 g
1 Anmeldelser
Dr. Althea Rensende balm til ansigtet Pore Refresh Grinding Cleansing Balm
Dr. AltheaRensende balm til ansigtet Pore Refresh Grinding Cleansing BalmBalsam
50 ml
142.85 kr
285.70 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
KAINE Genopbyggende toner til ansigtet Lavender PDRN Revitalizing Toner
KAINEGenopbyggende toner til ansigtet Lavender PDRN Revitalizing TonerTonere
300 ml
164.00 kr
54.67 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Coxir Startpakke til hudpleje med sort snegleslim Black Snail Starter Kit
CoxirStartpakke til hudpleje med sort snegleslim Black Snail Starter KitSæt
30 ml, 30 ml, 20 ml, 15 ml
178.88 kr
188.29 kr / 100 ml
Dr.Pepti Peptide Volume Lifting Pro Essence
Dr.PeptiPeptide Volume Lifting Pro EssenceEssens
100 ml+1 Størrelser
413.16 kr
413.16 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Celimax Vævsampulmaske med noni-frugtekstrakt The Real Noni Energy Ampoule Mask
CelimaxVævsampulmaske med noni-frugtekstrakt The Real Noni Energy Ampoule MaskStofmasker
29 ml * 10 sheets+3 Størrelser
242.48 kr
83.61 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Skin1004 Madagascar Centella Retinol 0.2 Boosting Shot Ampoule
Skin1004Madagascar Centella Retinol 0.2 Boosting Shot AmpouleAmpuller
30 ml
126.85 kr
422.83 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
Sungboon Editor Barriere serum-mist til ansigtet med kollagen Deep Collagen Barrier Serum Mist
VT Cosmetics Lifting-øjencreme med spikler Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsLifting-øjencreme med spikler Reedle Shot Lifting Eye CreamØjencremer
15 ml+1 Størrelser
165.55 kr
1103.67 kr / 100 ml
14 Anmeldelser
VT Cosmetics Lifting-creme til ansigtet med spikler Reedle Shot Lifting Cream
VT CosmeticsLifting-creme til ansigtet med spikler Reedle Shot Lifting CreamCremer
50 ml
238.30 kr
476.60 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Numbuzin Lifting-maske til ansigtet No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinLifting-maske til ansigtet No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskStofmasker
48 ml * 4 sheets+1 Størrelser
105.00 kr
54.69 kr / 100 ml
3 Anmeldelser
Pyunkang Yul Fugtgivende lotion ATO Lotion Blue Label
Pyunkang YulFugtgivende lotion ATO Lotion Blue LabelEmulsioner
350 ml
169.96 kr
48.56 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
Tirtir Azelaic Acid 12% Serum
TirtirAzelaic Acid 12% SerumSerum
30 ml
190.42 kr
634.73 kr / 100 ml
11 Anmeldelser
Genabelle PDRN Rejuvenating Cream Foryngende ansigtscreme med polynukleotider
GenabellePDRN Rejuvenating Cream Foryngende ansigtscreme med polynukleotiderCremer
70 ml
192.61 kr
275.16 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
Genabelle PDRN Rejuvenating Toner Foryngende toner med polynukleotider
GenabellePDRN Rejuvenating Toner Foryngende toner med polynukleotiderTonere
300 ml
194.64 kr
64.88 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
The Saem Fugtstift med gletsjervand til huden Iceland Hydrating Collagen Eye Stick
The SaemFugtstift med gletsjervand til huden Iceland Hydrating Collagen Eye StickØjencremer
11 g+1 Størrelser
113.81 kr
85.36 kr
776.00 kr / 100 g
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 84.42 kr
79 Anmeldelser
Tirtir Ceramic Cream
TirtirCeramic CreamCremer
100 ml+1 Størrelser
330.00 kr
330.00 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Dear, Klairs Midnight Blue Clearing Water Cream
Dear, KlairsMidnight Blue Clearing Water CreamCremer
50 g+1 Størrelser
247.01 kr
222.31 kr
444.62 kr / 100 g
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 155.80 kr
4 Anmeldelser
Torriden Cellmazing Firming Gel Mask
TorridenCellmazing Firming Gel MaskStofmasker
45 g * 4 sheets+1 Størrelser
222.56 kr
123.64 kr / 100 g
Torriden Cellmazing Firming Cream
TorridenCellmazing Firming CreamCremer
60 ml
218.18 kr
363.63 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Eqqualberry Bakuchiol Plumping Serum
EqqualberryBakuchiol Plumping SerumSerum
30 ml
125.00 kr
416.67 kr / 100 ml
24 Anmeldelser
VT Cosmetics Serum til ansigtet med kollagen Collagen Reedle Shot 100
VT CosmeticsSerum til ansigtet med kollagen Collagen Reedle Shot 100Serum
50 ml+2 Størrelser
245.65 kr
491.30 kr / 100 ml
7 Anmeldelser
VT Cosmetics Serum til ansigtet med centella-ekstrakt Pro Cica Reedle Shot 100
VT CosmeticsSerum til ansigtet med centella-ekstrakt Pro Cica Reedle Shot 100Serum
50 ml+2 Størrelser
195.00 kr
390.00 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
VT Cosmetics Serum til ansigtet med retinol Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsSerum til ansigtet med retinol Reti-A Reedle Shot 100Serum
50 ml+2 Størrelser
245.65 kr
491.30 kr / 100 ml
8 Anmeldelser
CKD Retino Collagen Small Molecule 300 Guasha Lifting Serum
CKDRetino Collagen Small Molecule 300 Guasha Lifting SerumSerum
40 ml+1 Størrelser
307.83 kr
184.70 kr
461.75 kr / 100 ml
Den laveste pris de sidste 30 dage.: 184.10 kr
CKD Retino Collagen Small Molecule 300 Guasha Neck Cream
CKDRetino Collagen Small Molecule 300 Guasha Neck CreamCremer
50 ml
307.83 kr
615.66 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
APLB Ansigtscreme med glutathion og niacinamid Glutathione Niacinamide Facial Cream
Dr. Ceuracle Ampul-serum til ansigtet Pure VC Mellight Ampoule
Dr. CeuracleAmpul-serum til ansigtet Pure VC Mellight AmpouleAmpuller
8 ml * 4 pcs
362.16 kr
1131.75 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
Pyunkang Yul Revitaliserende maske med sort te Black Tea Revitalizing Mask Pack
Pyunkang YulRevitaliserende maske med sort te Black Tea Revitalizing Mask PackStofmasker
25 ml * 10 sheets+1 Størrelser
190.00 kr
76.00 kr / 100 ml
4 Anmeldelser
Pyunkang Yul Fugtgivende maske med væv Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Pyunkang YulFugtgivende maske med væv Highly Moisturizing Essence Mask PackStofmasker
25 ml * 10 sheets+1 Størrelser
142.00 kr
56.80 kr / 100 ml
9 Anmeldelser
Fraijour Retin-Collagen 3D Core Cream
FraijourRetin-Collagen 3D Core CreamCremer
50 ml
85.68 kr
171.36 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Fraijour Heartleaf Blemish Toner
FraijourHeartleaf Blemish TonerTonere
500 ml
112.44 kr
22.49 kr / 100 ml
1 Anmeldelser

Kan du ikke beslutte dig?

Følg Ksisters Anmeldelser

Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser