You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Rødme
Alle produkter
Rødme hudpleje Frudia
(6)
Ansigtspleje (6)
Hår og Krop (2)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
Frudia
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Frudia
Solcreme med centella-ekstrakt What’S Wrong Help Cicaderm Sun Cream
Solcreme 🔆
50 g
50.90 kr
101.80 kr / 100 g
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Rensende Pudder til ansigtet What’S Wrong Help AC Clear Pad
Rensepuder
4 g / 2 pads
7.47 kr
186.75 kr / 100 g
Læg i kurv
Frudia
Nærende skum-soufflé-ansigtsvask med granatæbleekstrakt Pomegranate Nutri-Moisturizing Sticky Cleansing Foam
Renseskum
145 ml
74.94 kr
51.68 kr / 100 ml
13 Anmeldelser
Læg i kurv
Frudia
Lysnende serum til ansigtet Citrus Brightening Serum
Serum
50 g
9 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Frudia
Læbepomade Pomegranate Honey 3 In1 Lip Balm
Læbepleje
10 ml
21 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Frudia
Renseskum med ferskenekstrakt My Orchard Peach Cleansing Foam
Renseskum
120 g
7 Anmeldelser
Ikke på lager
Lad mig vide det
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser