You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Rødme
Alle produkter
Rødme hudpleje iUNIK
(6)
Ansigtspleje (6)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Mærker:
iUNIK
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
iUNIK
Ansigtsserum med azelainsyre og lactopolynucleotider Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
Serum
40 ml
145.00 kr
362.50 kr / 100 ml
Læg i kurv
iUNIK
Nat ansigtsmaske med propolis Propolis Vitamin Sleeping Mask
Natmasker
60 ml
109.00 kr
181.67 kr / 100 ml
43 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Beroligende toner med tetræekstrakt Tea Tree Relief Toner
Tonere
200 ml
109.57 kr
54.78 kr / 100 ml
10 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Beroligende hydrofil olie med morgenfrue Calendula Complete Cleansing Oil
Renseolier
200 ml
158.35 kr
79.17 kr / 100 ml
108 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Beroligende serum med tetræ Tea Tree Relief Serum
Serum
50 ml
97.34 kr
194.68 kr / 100 ml
52 Anmeldelser
Læg i kurv
iUNIK
Vitaminserum med propolis Propolis Vitamin Synergy Serum
Serum
50 ml
99.22 kr
198.44 kr / 100 ml
57 Anmeldelser
Læg i kurv
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser