Free gift for orders over 399 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Medipeel Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
MedipeelPeptide 9 Aqua Essence Facial CleanserFoams
150 ml
157.00 kr
104.67 kr / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep Serum
NumbuzinNo.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep SerumSerums
30 ml
119.00 kr
396.67 kr / 100 ml
Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum
NumbuzinNo.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining SerumSerums
30 ml
119.00 kr
396.67 kr / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Collagen Plumping SerumSerums
30 ml
125.00 kr
416.67 kr / 100 ml
2 reviews
Numbuzin No.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye Cream
NumbuzinNo.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye CreamEye Creams
10 ml
140.73 kr
1407.30 kr / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumSerums
30 ml
125.00 kr
416.67 kr / 100 ml
APLB Exosome Niacinamide EX Cream
APLBExosome Niacinamide EX CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
APLB Liposome Vitamin C LX Cream
APLBLiposome Vitamin C LX CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
1 reviews
APLB Liposome Niacinamide LX Cream
APLBLiposome Niacinamide LX CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
APLB Spicule Vitamin C Shot 220 Cream
APLBSpicule Vitamin C Shot 220 CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
APLB Spicule Niacinamide Shot 260 Cream
APLBSpicule Niacinamide Shot 260 CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
PO:DL Face ampoule with collagen Bam Collagen Unbeli - Bubble Ampoule
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
170.92 kr
170.92 kr / 100 g
1 reviews
Differ & Deeper Luminous Brightening Eye Cream
Differ & DeeperLuminous Brightening Eye CreamEye Creams
30 ml
121.38 kr
404.60 kr / 100 ml
Cell Fusion C Glass Skin Toner
Cell Fusion CGlass Skin TonerToners
150 ml
216.79 kr
144.53 kr / 100 ml
1 reviews
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
168.25 kr
336.50 kr / 100 ml
1 reviews
Torriden Cellmazing Brightening Spot Toning Pad
TorridenCellmazing Brightening Spot Toning PadPads
170 ml / 70 pads
164.28 kr
96.64 kr / 100 ml
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Skin Prep PadsPads
290 ml / 80 pcs
128.00 kr
44.14 kr / 100 ml
2 reviews
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Mask CleanserFoams
150 ml
76.50 kr
51.00 kr / 100 ml
1 reviews
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Essence TonerToners
180 ml
128.00 kr
71.11 kr / 100 ml
Dear, Klairs All-day Airy Mineral Sunscreen
Dear, KlairsAll-day Airy Mineral SunscreenSunscreen 🔆
60 g
224.67 kr
374.45 kr / 100 g
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
9.41 kr
37.64 kr / 100 ml
16 reviews
VT Cosmetics G2 Brightning Ampoule
VT CosmeticsG2 Brightning AmpouleAmpoules
30 ml
145.00 kr
483.33 kr / 100 ml
VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsVita-Light Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskCollagen Masks
1.5 g, 33 g / 1 sheet
27.50 kr
80.88 kr / 100 g
Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulTXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumSerums
30 ml
196.00 kr
653.33 kr / 100 ml
1 reviews
Purito Seoul Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Purito SeoulAzelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumSerums
30 ml
199.23 kr
664.10 kr / 100 ml
5 reviews
Medicube Glutathione Glow Serum
MedicubeGlutathione Glow SerumSerums
30 g
148.00 kr
493.33 kr / 100 g
4 reviews
Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream
MedicubePDRN Pink Tone Up Sun CreamSunscreen 🔆
50 ml
115.15 kr
230.30 kr / 100 ml
7 reviews
Medicube PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
MedicubePDRN Pink Collagen Toning Gel Toner PadPads
120 ml / 70 pads
149.00 kr
124.17 kr / 100 ml
6 reviews
Medicube One Day Exosome Shot Pore Serum 25000
MedicubeOne Day Exosome Shot Pore Serum 25000Serums
13 ml
148.30 kr
1140.77 kr / 100 ml
1 reviews
UIQ Biome Vita C Dark Circle Eye Patch
UIQBiome Vita C Dark Circle Eye PatchPatches
85 g / 60 pcs
140.17 kr
164.91 kr / 100 g
Dr. Ceuracle Pure VС Mellight A-Tinol Cream
Dr. CeuraclePure VС Mellight A-Tinol CreamCreams
70 g
185.00 kr
264.29 kr / 100 g
Vegreen Fragrance-free Nature Mucin Serum
VegreenFragrance-free Nature Mucin SerumSerums
50 ml
107.37 kr
214.74 kr / 100 ml
Demar3 Signature Alpe Di 36 Ampoule
Demar3Signature Alpe Di 36 AmpouleAmpoules
30 ml
153.63 kr
512.10 kr / 100 ml
2 reviews
Vegreen Rice Facial Wash Cleanser
VegreenRice Facial Wash CleanserGels
150 ml
84.84 kr
67.87 kr
45.25 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 67.87 kr
1 reviews
Neogen Dermalogy Probiotics Youth Repair Emulsion
NeogenDermalogy Probiotics Youth Repair EmulsionEmulsions
100 ml
222.78 kr
148.75 kr
148.75 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 148.75 kr
10 reviews
By subscribing I agree with the terms of