Free gift for orders over 399 kr
Mask Type:

Gel Mask

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
COSRX 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
COSRX5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
44.25 kr
130.15 kr / 100 g
Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceRejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
37.31 kr
109.74 kr / 100 g
21 reviews
Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeKojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskCollagen Masks
28 g / 1 sheet
25.15 kr
89.82 kr / 100 g
3 reviews
Ariul Expert Pink Vita Collagen Hydrogel Mask
AriulExpert Pink Vita Collagen Hydrogel MaskCollagen Masks
41 g / 1 sheet
47.84 kr
116.68 kr / 100 g
Medicube PDRN Pink Vita Coating Mask
MedicubePDRN Pink Vita Coating MaskSheet Masks
22 g / 1 sheet
20.27 kr
92.14 kr / 100 g
Needly Retifit Collagen Gel Mask
NeedlyRetifit Collagen Gel MaskCollagen Masks
36 g / 1 sheet
30.94 kr
85.94 kr / 100 g
Cu Skin CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask
Cu SkinCU: Vitamin U Collagen Hydro Gel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
40.84 kr
120.12 kr / 100 g
2 reviews
VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsVita-Light Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskCollagen Masks
1.5 g, 33 g / 1 sheet
27.50 kr
80.88 kr / 100 g
Sungboon Editor Deep Collagen Niacin Vita C Brightening Mask
Sungboon EditorDeep Collagen Niacin Vita C Brightening MaskCollagen Masks
37 g / 1 sheet
44.21 kr
30.95 kr
83.65 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 30.86 kr
Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask
BiodanceRadiant Vita Niacinamide Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
34.00 kr
100.00 kr / 100 g
8 reviews
COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXAdvanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
34.15 kr
100.44 kr / 100 g
2 reviews
Beauugreen Micro Hole Hydrogel Mask Snail
BeauugreenMicro Hole Hydrogel Mask SnailSheet Masks
30 g / 1 sheet
29.86 kr
23.89 kr
79.63 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 23.81 kr
3 reviews
Missha Time Revolution The First Essence Mask
MisshaTime Revolution The First Essence MaskSheet Masks
30 g / 1 sheet
45.32 kr
151.07 kr / 100 g
3 reviews
Petitfee & Koelf Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfGold Hydrogel Mask PackSheet Masks
32 g / 1 sheet+1 sizes
26.07 kr
17.00 kr
53.13 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 16.57 kr
4 reviews
Petitfee & Koelf Agave Cooling Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfAgave Cooling Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g * 5 sheets+1 sizes
153.67 kr
96.04 kr / 100 g
2 reviews
Esfolio Hydrogel Gold Mask
EsfolioHydrogel Gold MaskSheet Masks
28 g / 1 sheet
10.50 kr
37.50 kr / 100 g
LALARECIPE Heart Goggle Moisture Mask
LALARECIPEHeart Goggle Moisture MaskSheet Masks
7 g / 1 sheet
28.46 kr
24.19 kr
345.57 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 24.12 kr
LALARECIPE Heart Goggle Brightening Mask
LALARECIPEHeart Goggle Brightening MaskSheet Masks
7 g / 1 sheet
28.46 kr
24.19 kr
345.57 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 24.12 kr
1 reviews
Petitfee & Koelf Artichoke Soothing Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfArtichoke Soothing Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g / 1 sheet+1 sizes
28.75 kr
89.84 kr / 100 g
1 reviews
Arocell Super Power Mask Ex
ArocellSuper Power Mask ExSheet Masks
42 g * 4 sheets+1 sizes
144.47 kr
85.99 kr / 100 g
Petitfee & Koelf Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfBlack Pearl & Gold Hydrogel Mask PackSheet Masks
32 g * 5 sheets+1 sizes
142.52 kr
89.08 kr / 100 g
2 reviews
Petitfee & Koelf Chamomile Lightening Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfChamomile Lightening Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g * 5 sheets+1 sizes
155.05 kr
131.79 kr
82.37 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 131.35 kr
COSRX The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
COSRXThe Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
35.20 kr
103.53 kr / 100 g
PO:DL Hydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione Hydromask
PO:DLHydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione HydromaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
45.22 kr
119.00 kr / 100 g
PO:DL Hydrogel mask with hyaluronic acid 2X TGG Care Hyaluronic Hydromask
PO:DLHydrogel mask with hyaluronic acid 2X TGG Care Hyaluronic HydromaskCollagen Masks
42 g / 1 sheet
45.22 kr
107.67 kr / 100 g
Cell Fusion C Glass Skin Collagen Mask
Cell Fusion CGlass Skin Collagen MaskCollagen Masks
35 g / 1 sheet
51.96 kr
148.46 kr / 100 g
Abib Collagen Gel Mask Sedum Jelly
AbibCollagen Gel Mask Sedum JellyCollagen Masks
35 g / 1 sheet
26.05 kr
74.43 kr / 100 g
1 reviews
LUVUM Afterglow Yuja Gel Mask
LUVUMAfterglow Yuja Gel MaskCollagen Masks
33 g / 1 sheet
37.04 kr
112.24 kr / 100 g
CKD Vita C Teca Blemish Shot Mask
CKDVita C Teca Blemish Shot MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
34.18 kr
100.53 kr / 100 g
Mizon Hyalugen Pearly Jelly Mask
MizonHyalugen Pearly Jelly MaskSheet Masks
35 g / 1 sheet
47.63 kr
33.34 kr
95.26 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 33.24 kr
Abib Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly
AbibCollagen Gel Mask Jericho Rose JellyCollagen Masks
35 g / 1 sheet
25.15 kr
71.86 kr / 100 g
2 reviews
Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask
MedicubePDRN Pink Collagen Gel MaskCollagen Masks
28 g / 1 sheet
29 reviews
Out of stock
Eqqualberry Collagen Glow Up Hydrogel Mask
EqqualberryCollagen Glow Up Hydrogel MaskCollagen Masks
30 g / 1 sheet
Out of stock
LALARECIPE Glow Face Moisture Mask
LALARECIPEGlow Face Moisture MaskSheet Masks
23 g / 1 sheet
2 reviews
Out of stock
Mizon Joyful Time Vitamin C Hydrogel Mask
MizonJoyful Time Vitamin C Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
Out of stock
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening 2-Step Gel Mask
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of