You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 399 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Dullness / Brightening
All products
Brightening Skincare CKD
(5)
Skincare (5)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Brands:
CKD
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
CKD
Vita C Teca Toning Shot Serum
Serums
30 ml
191.89 kr
153.51 kr
511.70 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 152.73 kr
1 reviews
Add to cart
CKD
Vita C Teca Triple Blemish Patch
Patches
82 g / 60 pcs
178.21 kr
217.33 kr / 100 g
1 reviews
Add to cart
CKD
Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Skin Toner
Toners
250 ml
185.04 kr
74.02 kr / 100 ml
Add to cart
CKD
Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Pumping Ampoule
Ampoules
30 ml
232.97 kr
198.02 kr
660.07 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 197.01 kr
Add to cart
CKD
Vita C Teca Blemish Shot Mask
Collagen Masks
34 g / 1 sheet
34.26 kr
100.76 kr / 100 g
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions