Free gift for orders over 399 kr
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YDark Spot Correcting Glow SerumSerums
50 ml
133.15 kr
266.30 kr / 100 ml
254 reviews
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonRelief Sun Rice + ProbioticsSunscreen 🔆
50 ml
89.70 kr
179.40 kr / 100 ml
717 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
100 ml+1 sizes
193.45 kr
193.45 kr / 100 ml
165 reviews
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
205.21 kr
410.42 kr / 100 ml
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
173.25 kr
577.50 kr / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificRice Pepta Collagen Jelly PadPads
72 g / 30 pads
203.25 kr
140.25 kr
194.79 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 135.30 kr
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
143.65 kr
95.77 kr / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream
NacificRice Pepta Collagen Glow Bouncy CreamCreams
50 ml
183.16 kr
140.25 kr
280.50 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 135.30 kr
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificRice Pepta Collagen Glow Milky SerumSerums
50 ml
183.16 kr
140.25 kr
280.50 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 135.30 kr
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
114.94 kr
76.63 kr / 100 ml
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
166.25 kr
141.31 kr
100.94 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 141.29 kr
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
48.12 kr
26.73 kr / 100 ml
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
129.00 kr
107.50 kr / 100 g
10 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
9.39 kr
37.56 kr / 100 ml
16 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
133.41 kr
266.82 kr / 100 ml
Kwailnara Brightening Milk Rice Cream
KwailnaraBrightening Milk Rice CreamCreams
100 ml
123.63 kr
92.72 kr
92.72 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 92.46 kr
Kwailnara Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraBrightening Milk Rice Essence TonerToners
200 ml
116.35 kr
87.26 kr
43.63 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 87.02 kr
3 reviews
SEOUL 1988 Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
SEOUL 1988Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented RiceCreams
50 ml
152.95 kr
305.90 kr / 100 ml
7 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
174.25 kr
580.83 kr / 100 ml
6 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
177.65 kr
118.43 kr / 100 ml
10 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
116.00 kr
58.00 kr / 100 ml
5 reviews
Dr. Ceuracle Ganghwa Rice Granule Pack
Dr. CeuracleGanghwa Rice Granule PackWash-off Masks
115 g
233.92 kr
135.15 kr
117.52 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 130.38 kr
1 reviews
Tirtir Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirHydro Boost Enzyme Cleansing BalmBalms
120 ml+1 sizes
220.11 kr
158.61 kr
132.18 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 153.01 kr
1 reviews
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
111.00 kr
185.00 kr / 100 ml
28 reviews
House of HUR Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURBrightening Skin Prep Essence PadEssences
140 ml / 70 pads
129.00 kr
92.14 kr / 100 ml
1 reviews
SEOUL 1988 Cream : Snail Mucin 93% + Rice
SEOUL 1988Cream : Snail Mucin 93% + RiceCreams
100 ml
175.45 kr
175.45 kr / 100 ml
6 reviews
SEOUL 1988 Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988Essence : Snail Mucin 97% + RiceEssences
100 ml
160.15 kr
160.15 kr / 100 ml
9 reviews
PO:DL Hydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione Hydromask
PO:DLHydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione HydromaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
45.22 kr
119.00 kr / 100 g
Thank You Farmer Rice Pure Essential Toner
Out of stock
Tony Moly Wonder Rice Smoothing Toner
Out of stock
Missha 3-Step Whitening Mask
Missha3-Step Whitening MaskSheet Masks
1.5 g, 1.5 g, 25 g / 1 sheet
2 reviews
Out of stock
Coxir Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Pad
SkinfoodRice Brightening PadPads
250 g / 60 pads
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Cream
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Serum
Out of stock
Skinfood Rice Brightening Toner
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of