Free gift for orders over 399 kr
Brands:

Frudia

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Frudia Citrus Brightening Toner
FrudiaCitrus Brightening TonerToners
195 ml
99.90 kr
51.23 kr / 100 ml
5 reviews
Frudia Citrus Brightening Vitamin C Ampoule
FrudiaCitrus Brightening Vitamin C AmpouleAmpoules
30 ml
120.00 kr
400.00 kr / 100 ml
Frudia Pomegranate Nutri-Moisturizing Sticky Cleansing Foam
FrudiaPomegranate Nutri-Moisturizing Sticky Cleansing FoamFoams
145 ml
74.93 kr
51.68 kr / 100 ml
13 reviews
Frudia Citrus Brightening Micro Cleansing Foam
FrudiaCitrus Brightening Micro Cleansing FoamFoams
145 ml
59.50 kr
41.03 kr / 100 ml
8 reviews
Frudia Citrus Brightening Toning Pad
FrudiaCitrus Brightening Toning PadPads
210 ml / 70 pads+1 sizes
127.55 kr
60.74 kr / 100 ml
Frudia Citrus Brightening Cream
FrudiaCitrus Brightening CreamCreams
55 g+1 sizes
115.00 kr
209.09 kr / 100 g
26 reviews
Frudia Citrus Brightening Serum
Out of stock
Frudia Citrus Brightening Mask
FrudiaCitrus Brightening MaskSheet Masks
20 ml * 10 sheets+1 sizes
3 reviews
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of