Free gift for orders over 399 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Missha Airy Fit Sheet Mask Lemon
MisshaAiry Fit Sheet Mask LemonSheet Masks
19 g / 1 sheet
13.60 kr
71.58 kr / 100 g
3 reviews
Missha Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaVita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleAmpoules
30 ml
230.35 kr
767.83 kr / 100 ml
5 reviews
Rawquest Milk Thistle Brightening SPA First Essence
RawquestMilk Thistle Brightening SPA First EssenceEssences
200 ml
161.59 kr
129.27 kr
64.64 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 128.90 kr
1 reviews
Rawquest Milk Thistle Brightening SPA Cleansing Foam
RawquestMilk Thistle Brightening SPA Cleansing FoamFoams
150 ml
102.37 kr
66.54 kr
44.36 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 66.54 kr
2 reviews
VVBETTER 5.5 Soothing Cleansing Foam
VVBETTER5.5 Soothing Cleansing FoamFoams
120 ml
114.24 kr
91.39 kr
76.16 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 70.30 kr
1 reviews
VVBETTER Teca Lifting Moisture Serum
VVBETTERTeca Lifting Moisture SerumSerums
30 ml
227.56 kr
182.05 kr
606.83 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 181.52 kr
VVBETTER AHA Boosting Toner
VVBETTERAHA Boosting TonerToners
200 ml
167.59 kr
125.69 kr
62.84 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 125.33 kr
Medicube Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeDeep Peptide Radiance MaskSheet Masks
27 ml / 1 sheet
22.33 kr
82.70 kr / 100 ml
3 reviews
Medicube Deep Vita A Retinol Serum
MedicubeDeep Vita A Retinol SerumSerums
30 ml
284.07 kr
142.04 kr
473.47 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 121.05 kr
2 reviews
APRILSKIN Carrotene Clarifying Vita Pads
APRILSKINCarrotene Clarifying Vita PadsPads
135 g / 60 pcs
192.78 kr
134.95 kr
99.96 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 122.18 kr
APRILSKIN Real Carrotene Acne Foam Cleanser
APRILSKINReal Carrotene Acne Foam CleanserFoams
120 g
156.81 kr
92.92 kr
77.43 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 92.92 kr
1 reviews
Missha Time Revolution The First Essence Lotion 5X
MisshaTime Revolution The First Essence Lotion 5XEssences
130 ml
329.76 kr
253.66 kr / 100 ml
4 reviews
Petitfee & Koelf Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfGold Hydrogel Mask PackSheet Masks
32 g / 1 sheet+1 sizes
26.07 kr
17.00 kr
53.13 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 16.57 kr
4 reviews
Petitfee & Koelf Agave Cooling Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfAgave Cooling Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g * 5 sheets+1 sizes
153.59 kr
95.99 kr / 100 g
2 reviews
Tony Moly Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyMaster Lab Sheet Mask Vitamin CSheet Masks
19 ml / 1 sheet
25.34 kr
133.37 kr / 100 ml
1 reviews
Tony Moly I'm Lemon Mask Sheet
Tony MolyI'm Lemon Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
12.81 kr
61.00 kr / 100 ml
2 reviews
The Skin House Black Pearl Peptide Patch
The Skin HouseBlack Pearl Peptide PatchPatches
90 g / 60 pcs
106.13 kr
117.92 kr / 100 g
6 reviews
Coxir Vita C Bright Toner
CoxirVita C Bright TonerToners
150 ml
129.27 kr
86.18 kr / 100 ml
6 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Acai Berry
MizonJoyful Time Essence Mask Acai BerrySheet Masks
23 g / 1 sheet
11.05 kr
48.04 kr / 100 g
Mizon Joyful Time Essence Mask Bamboo
MizonJoyful Time Essence Mask BambooSheet Masks
23 g / 1 sheet
11.05 kr
48.04 kr / 100 g
Mizon Joyful Time Essence Mask Pomegranate
MizonJoyful Time Essence Mask PomegranateSheet Masks
23 g / 1 sheet
11.05 kr
48.04 kr / 100 g
1 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Rose
MizonJoyful Time Essence Mask RoseSheet Masks
23 g / 1 sheet
11.05 kr
48.04 kr / 100 g
3 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Green Tea
MizonJoyful Time Essence Mask Green TeaSheet Masks
23 g / 1 sheet
11.99 kr
52.13 kr / 100 g
2 reviews
Farmstay Avocado Premium Pore Cream
FarmstayAvocado Premium Pore CreamCreams
100 ml
81.14 kr
81.14 kr / 100 ml
1 reviews
Farmstay Cica Farm Revitalizing Rolling Eye Serum
FarmstayCica Farm Revitalizing Rolling Eye SerumSerums
25 ml
75.56 kr
302.24 kr / 100 ml
2 reviews
Celimax The Real Noni Ultimate Eye Cream
CelimaxThe Real Noni Ultimate Eye CreamEye Creams
20 ml
116.95 kr
584.75 kr / 100 ml
2 reviews
Mary & May Vegan Cica Teatree Toner Special Set
Mary & MayVegan Cica Teatree Toner Special SetSets
200 ml, 30 ml, 12 g
160.12 kr
120.09 kr
49.62 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 119.75 kr
1 reviews
Skin79 Beblesh Red Repair Serum
Skin79Beblesh Red Repair SerumSerums
50 ml
162.25 kr
121.69 kr
243.38 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 94.75 kr
Tony Moly I'm Rice Clarifying Blemish Mask
Tony MolyI'm Rice Clarifying Blemish MaskWash-off Masks
100 ml
141.14 kr
141.14 kr / 100 ml
Esfolio 3HA Clear Toner
Esfolio3HA Clear TonerToners
150 ml
68.23 kr
45.49 kr / 100 ml
1 reviews
Esfolio Hydrogel Gold Mask
EsfolioHydrogel Gold MaskSheet Masks
28 g / 1 sheet
10.50 kr
37.50 kr / 100 g
Esfolio Retinol Vital Ampoule
EsfolioRetinol Vital AmpouleAmpoules
30 ml
45.08 kr
150.27 kr / 100 ml
5 reviews
Esfolio Vitamin Facial Cream
EsfolioVitamin Facial CreamCreams
50 g
21.27 kr
42.54 kr / 100 g
3 reviews
Round Lab Birch Juice Tone-Up Sunscreen
Round LabBirch Juice Tone-Up SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
166.05 kr
114.75 kr
229.50 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 110.70 kr
11 reviews
Cu Skin Clean-Up AV Free Purifying Serum
Cu SkinClean-Up AV Free Purifying SerumSerums
30 ml
239.26 kr
797.53 kr / 100 ml
Commonlabs Vitamin C Brightening Gel Cream
CommonlabsVitamin C Brightening Gel CreamCreams
50 g
139.94 kr
90.96 kr
181.92 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 90.70 kr
1 reviews
By subscribing I agree with the terms of