Free gift for orders over 399 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum
NumbuzinNo.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining SerumSerums
30 ml
111.34 kr
371.13 kr / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Collagen Plumping SerumSerums
30 ml
171.29 kr
106.25 kr
354.17 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 106.25 kr
2 reviews
Numbuzin No.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye Cream
NumbuzinNo.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye CreamEye Creams
10 ml
140.73 kr
1407.30 kr / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumSerums
30 ml
183.52 kr
106.39 kr
354.63 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 106.39 kr
APLB Exosome Niacinamide EX Cream
APLBExosome Niacinamide EX CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
APLB Liposome Vitamin C LX Cream
APLBLiposome Vitamin C LX CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
1 reviews
APLB Liposome Niacinamide LX Cream
APLBLiposome Niacinamide LX CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
APLB Spicule Vitamin C Shot 220 Cream
APLBSpicule Vitamin C Shot 220 CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
APLB Spicule Niacinamide Shot 260 Cream
APLBSpicule Niacinamide Shot 260 CreamCreams
55 ml
107.28 kr
195.05 kr / 100 ml
PO:DL Face ampoule with collagen Bam Collagen Unbeli - Bubble Ampoule
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
170.92 kr
170.92 kr / 100 g
1 reviews
Differ & Deeper Sky Watering Cryo Cream Mask
Differ & DeeperSky Watering Cryo Cream MaskWash-off Masks
100 g
170.92 kr
170.92 kr / 100 g
Differ & Deeper Luminous Brightening Eye Cream
Differ & DeeperLuminous Brightening Eye CreamEye Creams
30 ml
121.39 kr
404.63 kr / 100 ml
Cell Fusion C Glass Skin Toner
Cell Fusion CGlass Skin TonerToners
150 ml
216.80 kr
144.53 kr / 100 ml
1 reviews
Cell Fusion C Cooling Gel Cream
Cell Fusion CCooling Gel CreamCreams
50 ml
319.49 kr
638.98 kr / 100 ml
Cell Fusion C Cooling Skin Booster Serum
Cell Fusion CCooling Skin Booster SerumSerums
150 ml
251.09 kr
167.39 kr / 100 ml
Cell Fusion C Laser UV Pore Sun Serum
Cell Fusion CLaser UV Pore Sun SerumSerums
40 ml
251.09 kr
627.73 kr / 100 ml
Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence
Dr. CeuracleJeju Matcha Tea EssenceEssences
150 ml
209.00 kr
139.33 kr / 100 ml
LALARECIPE Matcha Cica Sunscreen
LALARECIPEMatcha Cica SunscreenSunscreen 🔆
50 ml, 1 pc
173.00 kr
346.00 kr / 100 ml
LALARECIPE Matcha Cica Sun Stick
LALARECIPEMatcha Cica Sun StickSunscreen 🔆
20 g
143.00 kr
715.00 kr / 100 g
1 reviews
LALARECIPE Yuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing Balm
LALARECIPEYuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing BalmBalms
50 ml
179.00 kr
358.00 kr / 100 ml
COSRX Airy-Light Invisible Sun Stick
COSRXAiry-Light Invisible Sun StickSunscreen 🔆
19 g
172.00 kr
905.26 kr / 100 g
2 reviews
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
220.11 kr
143.65 kr
287.30 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 134.05 kr
1 reviews
Torriden Cellmazing Brightening Spot Toning Pad
TorridenCellmazing Brightening Spot Toning PadPads
170 ml / 70 pads
164.28 kr
96.64 kr / 100 ml
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Skin Prep PadsPads
290 ml / 80 pcs
173.68 kr
111.47 kr
38.44 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 111.47 kr
2 reviews
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Mask CleanserFoams
150 ml
103.93 kr
65.02 kr
43.35 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 62.73 kr
1 reviews
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Essence TonerToners
180 ml
173.68 kr
108.80 kr
60.44 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 104.96 kr
Dear, Klairs All-day Airy Mineral Sunscreen
Dear, KlairsAll-day Airy Mineral SunscreenSunscreen 🔆
60 g
224.17 kr
373.62 kr / 100 g
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
9.39 kr
37.56 kr / 100 ml
16 reviews
VT Cosmetics G2 Brightning Ampoule
VT CosmeticsG2 Brightning AmpouleAmpoules
30 ml
145.00 kr
483.33 kr / 100 ml
VT Cosmetics A1 Calming Ampoule
VT CosmeticsA1 Calming AmpouleAmpoules
30 ml
137.36 kr
457.87 kr / 100 ml
VT Cosmetics Garlic AC Reedle Shot Gel Cream
VT CosmeticsGarlic AC Reedle Shot Gel CreamCreams
50 ml
182.88 kr
365.76 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Garlic AC Reedle Shot Spot Cream
VT CosmeticsGarlic AC Reedle Shot Spot CreamCreams
15 ml
133.63 kr
890.87 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics AZ Care Cleansing Oil
VT CosmeticsAZ Care Cleansing OilOils
200 ml
158.58 kr
79.29 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsCica Mask CleanserWash-off Masks
120 ml
149.00 kr
124.17 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsReti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskCollagen Masks
1.5 g, 33 g / 1 sheet
45.22 kr
30.51 kr
89.74 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 24.00 kr
By subscribing I agree with the terms of