You need to enable JavaScript to run this app.
Gave ved køb fra 399 kr og opefter
DA
kr
Shop
Bestsellere
Bare Ude
Mærker
Ksisters
Beskadiget hår
Alle produkter
Reparationsbehandlinger til beskadiget hår, Præferencer for Ingredienser: Rosenekstrakt
(5)
Hår og Krop (5)
Filter
: 2
SORTER EFTER
: Populære
Præferencer for Ingredienser:
Rosenekstrakt
RYD ALLE
SORTER EFTER:
Populære
Populære
Nye
Pris ↑
Pris ↓
Anillo
Genopbyggende håressens med rosenduft Rosy Night Repair Hair Essence
Olier og Essenser
50 ml
133.15 kr
266.30 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
KUNDAL
Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
Shampooer
500 ml
95.35 kr
19.07 kr / 100 ml
2 Anmeldelser
Læg i kurv
Petitfee & Koelf
Nærende maske til hårhætte Rose Petal Satin Hair Mask
Masker
30 g / 1 pc
36.85 kr
122.83 kr / 100 g
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Anillo
Genopbyggende hårbalsam med rosenduft Rosy Night Repair Ampoule Treatment
Balsam
200 ml
174.55 kr
87.28 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
KUNDAL
Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
Balsam
500 ml
+1 Størrelser
133.71 kr
26.74 kr / 100 ml
1 Anmeldelser
Læg i kurv
Vil du holde kontakten?
Vi sender dig rabatter, nye produkter og hudplejetips.
Tilmeld dig det smukkeste nyhedsbrev
*
Tilmeld dig
Ved at abonnere accepterer jeg vilkår og betingelser
Forretningsbetingelser