Free gift for orders over 399 kr
Mask Type:

Sheet Masks

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
MisshaAiry Fit Sheet Mask PomegranateSheet Masks
19 g / 1 sheet
11.47 kr
60.37 kr / 100 g
8 reviews
Cu Skin CU: Vitamin U Essence Soothing Mask
Cu SkinCU: Vitamin U Essence Soothing MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
28.71 kr
114.84 kr / 100 g
3 reviews
Farmstay Citrus Yuja Vitalizing Mask Sheet
FarmstayCitrus Yuja Vitalizing Mask SheetSheet Masks
23 ml / 1 sheet
9.24 kr
40.17 kr / 100 ml
1 reviews
Village 11 Factory Active Clean Sheet Mask Tea Tree
Village 11 FactoryActive Clean Sheet Mask Tea TreeSheet Masks
23 g / 1 sheet
11.92 kr
51.83 kr / 100 g
1 reviews
Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Collagen
Village 11 FactoryMiracle Youth Sheet Mask CollagenSheet Masks
23 g / 1 sheet
12.47 kr
54.22 kr / 100 g
1 reviews
Missha Vita C Plus Ampoule Mask
MisshaVita C Plus Ampoule MaskSheet Masks
27 g / 1 sheet
15.00 kr
55.56 kr / 100 g
Missha Airy Fit Sheet Mask Pearl
MisshaAiry Fit Sheet Mask PearlSheet Masks
19 g / 1 sheet
11.50 kr
60.53 kr / 100 g
19 reviews
Farmstay Real Calamansi Essence Mask
FarmstayReal Calamansi Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
9.35 kr
40.65 kr / 100 ml
3 reviews
Esfolio Pure Skin Honey Essence Mask Sheet
EsfolioPure Skin Honey Essence Mask SheetSheet Masks
25 ml / 1 sheet
7.69 kr
30.76 kr / 100 ml
20 reviews
Missha Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaMascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneSheet Masks
27 ml / 1 sheet
14.50 kr
53.70 kr / 100 ml
3 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Lemon
MisshaAiry Fit Sheet Mask LemonSheet Masks
19 g / 1 sheet
13.84 kr
72.84 kr / 100 g
3 reviews
Medicube Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeDeep Peptide Radiance MaskSheet Masks
27 ml / 1 sheet
22.34 kr
82.74 kr / 100 ml
3 reviews
Petitfee & Koelf Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfGold Hydrogel Mask PackSheet Masks
32 g / 1 sheet+1 sizes
19.50 kr
60.94 kr / 100 g
4 reviews
Petitfee & Koelf Agave Cooling Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfAgave Cooling Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g * 5 sheets+1 sizes
153.59 kr
95.99 kr / 100 g
2 reviews
Tony Moly Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyMaster Lab Sheet Mask Vitamin CSheet Masks
19 ml / 1 sheet
25.34 kr
133.37 kr / 100 ml
1 reviews
Tony Moly I'm Lemon Mask Sheet
Tony MolyI'm Lemon Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
12.81 kr
61.00 kr / 100 ml
2 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Acai Berry
MizonJoyful Time Essence Mask Acai BerrySheet Masks
23 g / 1 sheet
11.99 kr
52.13 kr / 100 g
Mizon Joyful Time Essence Mask Pomegranate
MizonJoyful Time Essence Mask PomegranateSheet Masks
23 g / 1 sheet
11.99 kr
52.13 kr / 100 g
1 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Rose
MizonJoyful Time Essence Mask RoseSheet Masks
23 g / 1 sheet
11.99 kr
52.13 kr / 100 g
3 reviews
Some By Mi Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Some By MiGalactomyces Glutathione Glow Serum MaskSheet Masks
22 g / 1 sheet
16.63 kr
75.59 kr / 100 g
1 reviews
Some By Mi Real Vitamin Brightening Care Mask
Some By MiReal Vitamin Brightening Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
10.85 kr
54.25 kr / 100 g
2 reviews
Some By Mi Real Glutathione Brightening Care Mask
Some By MiReal Glutathione Brightening Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
10.50 kr
52.50 kr / 100 g
3 reviews
Farmstay Real Peach Essence Mask
FarmstayReal Peach Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
9.35 kr
40.65 kr / 100 ml
14 reviews
Farmstay Real Avocado Essence Mask
FarmstayReal Avocado Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
9.24 kr
40.17 kr / 100 ml
15 reviews
Esfolio Pure Skin Ceramide Caffeine Essence Mask Sheet
EsfolioPure Skin Ceramide Caffeine Essence Mask SheetSheet Masks
25 ml / 1 sheet
4.81 kr
19.24 kr / 100 ml
11 reviews
Esfolio Pure Skin Pearl Essence Mask Sheet
EsfolioPure Skin Pearl Essence Mask SheetSheet Masks
25 ml / 1 sheet
9.61 kr
38.44 kr / 100 ml
9 reviews
The Saem Natural Tea Tree Mask Sheet
The SaemNatural Tea Tree Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
13.39 kr
63.76 kr / 100 ml
1 reviews
The Saem Natural Argan Mask Sheet
The SaemNatural Argan Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
13.39 kr
63.76 kr / 100 ml
1 reviews
Missha Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin Fitness
MisshaTalks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin FitnessSheet Masks
27 g / 1 sheet
29.55 kr
25.12 kr
93.04 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 24.99 kr
Petitfee & Koelf Artichoke Soothing Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfArtichoke Soothing Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g / 1 sheet+1 sizes
28.74 kr
89.81 kr / 100 g
1 reviews
Missha Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Power Cleanse
MisshaTalks Vegan Squeeze Sheet Mask Power CleanseSheet Masks
27 g / 1 sheet
29.55 kr
109.44 kr / 100 g
Needly Peony Jelly Mask
NeedlyPeony Jelly MaskSheet Masks
33 ml
28.16 kr
85.33 kr / 100 ml
2 reviews
The Saem Bio Solution Radiance Multi Vitamin Mask Sheet
The SaemBio Solution Radiance Multi Vitamin Mask SheetSheet Masks
20 g / 1 sheet
15.71 kr
78.55 kr / 100 g
2 reviews
The Saem Pure Natural Mask Sheet Snail
The SaemPure Natural Mask Sheet SnailSheet Masks
20 ml / 1 sheet
13.54 kr
67.70 kr / 100 ml
2 reviews
Numbuzin No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Mask
NumbuzinNo.5+ Glutathione Vitamin Concentrated MaskSheet Masks
27 ml * 5 sheets
83.17 kr
61.61 kr / 100 ml
Numbuzin No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask
NumbuzinNo.3 Tingle-Pore Softening Sheet MaskSheet Masks
27 g * 5 sheets
83.17 kr
61.61 kr / 100 g
By subscribing I agree with the terms of