Free gift for orders over 399 kr
Ingredient Preferences:

Centella Asiatica

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Essense TonerToners
210 ml
134.05 kr
63.83 kr / 100 ml
61 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Relief Ampoule
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Relief AmpouleAmpoules
100 ml+1 sizes
175.45 kr
175.45 kr / 100 ml
114 reviews
COSRX Pure Fit Cica Serum
COSRXPure Fit Cica SerumSerums
30 ml
184.63 kr
615.43 kr / 100 ml
3 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Quick Calming Pad
Skin1004Madagascar Centella Quick Calming PadPads
130 ml / 70 pcs
119.65 kr
92.04 kr / 100 ml
25 reviews
Needly Cicachid Soothing Ampoule
NeedlyCicachid Soothing AmpouleAmpoules
30 ml
173.27 kr
155.94 kr
519.80 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 155.44 kr
1 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerToners
210 ml
160.15 kr
76.26 kr / 100 ml
9 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Plus
Skin1004Madagascar Centella Air-Fit Suncream PlusSunscreen 🔆
50 ml
125.00 kr
250.00 kr / 100 ml
12 reviews
Mary & May Cica Soothing Sun Cream SPF 50+
Mary & MayCica Soothing Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
135.00 kr
270.00 kr / 100 ml
33 reviews
Benton Centella CICA Mask Pack
BentonCentella CICA Mask PackSheet Masks
23 g * 10 sheets+1 sizes
165.00 kr
71.74 kr / 100 g
3 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Serum
iUNIKTea Tree Relief SerumSerums
50 ml
97.34 kr
194.68 kr / 100 ml
52 reviews
Cell Fusion C First Cooling Mask
Cell Fusion CFirst Cooling MaskSheet Masks
27 g * 5 sheets+1 sizes
116.14 kr
86.03 kr / 100 g
5 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Kit
Skin1004Madagascar Centella Ampoule KitSets
30 ml * 4 pcs
249.00 kr
207.50 kr / 100 ml
19 reviews
Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Toner
Some By MiSnail Truecica Miracle Repair TonerToners
150 ml
102.00 kr
68.00 kr / 100 ml
8 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Skin1004Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture CreamCreams
75 ml
137.65 kr
183.53 kr / 100 ml
32 reviews
Dr. Ceuracle Cica Regen Vegan Sun
Dr. CeuracleCica Regen Vegan SunSunscreen 🔆
50 ml
129.00 kr
258.00 kr / 100 ml
25 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Cream
Skin1004Madagascar Centella CreamCreams
75 ml+1 sizes
140.35 kr
187.13 kr / 100 ml
89 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Travel KitSets
20ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
206.95 kr
147.82 kr / 100 ml
97 reviews
Benton Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50
BentonAir Fit UV Defense Sun Cream SPF 50Sunscreen 🔆
50 g
107.95 kr
215.90 kr / 100 g
94 reviews
Benton Deep Green Tea Toner
BentonDeep Green Tea TonerToners
150 ml
105.00 kr
70.00 kr / 100 ml
37 reviews
Dr. Althea 345 Relief Cream Mask
Dr. Althea345 Relief Cream MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet+1 sizes
22.40 kr
89.60 kr / 100 g
5 reviews
Torriden Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenBalanceful Centella Asiatic Extract MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
22.15 kr
88.60 kr / 100 ml
LUVUM Calming Repair Cica Gel Mask
LUVUMCalming Repair Cica Gel MaskCollagen Masks
33 g / 1 sheet
37.05 kr
112.27 kr / 100 g
2 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing MaskSheet Masks
24 ml / 1 sheet+1 sizes
23.36 kr
97.33 kr / 100 ml
3 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask
Skin1004Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
16.11 kr
64.44 kr / 100 ml
27 reviews
Some By Mi 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By Mi30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet+1 sizes
18.43 kr
73.72 kr / 100 g
4 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Azelaic Acid 10 Ampoule
Out of stock
TOCOBO Vita Tone Up Sun Cream SPF 50+ PA++++
Out of stock
Farmstay Cica Farm Revitalizing Cream Ampoule
Out of stock
A'pieu Madecassoside Fluid 2X
A'pieuMadecassoside Fluid 2XToners
300 ml
2 reviews
Out of stock
Elizavecca Milky Piggy Centella Asiatica Pure
Out of stock
Missha Premium Cica Aloe Soothing Gel
Out of stock
Medicube Super Cica Calming Mask
MedicubeSuper Cica Calming MaskSheet Masks
22 g / 1 sheet
2 reviews
Out of stock
Medicube Super Cica Daily Quick Mask
MedicubeSuper Cica Daily Quick MaskSheet Masks
350 g / 30 sheet
4 reviews
Out of stock
P.CALM Porsica Ampoule
Out of stock
ISOV Multi Vitamin B HD Serum
Out of stock
Patch Holic Colorpick Soothing Mask
Patch HolicColorpick Soothing MaskSheet Masks
20 ml / 1 sheet
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of