Free gift for orders over 399 kr
Ingredient Preferences:

Centella Asiatica

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Farmstay Cica Farm Recovery Ampoule
FarmstayCica Farm Recovery AmpouleAmpoules
250 ml
105.00 kr
42.00 kr / 100 ml
8 reviews
Missha Cicadin Blemish Clearing Serum
MisshaCicadin Blemish Clearing SerumSerums
30 ml
268.67 kr
895.57 kr / 100 ml
Dr. Ceuracle 5α Control Clearing Cream
Dr. Ceuracle5α Control Clearing CreamGels
50 g
278.95 kr
557.90 kr / 100 g
5 reviews
Esfolio Cica Centella Calming Ampoule
EsfolioCica Centella Calming AmpouleAmpoules
30 ml
51.62 kr
172.07 kr / 100 ml
25 reviews
Esfolio 3HA Clear Cleansing Foam
Esfolio3HA Clear Cleansing FoamFoams
100 ml
50.17 kr
50.17 kr / 100 ml
5 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Serum UnscentedSerums
60 ml
134.95 kr
224.92 kr / 100 ml
52 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Toner
Purito SeoulWonder Releaf Centella TonerToners
200 ml
99.74 kr
49.87 kr / 100 ml
13 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Serum
Purito SeoulWonder Releaf Centella SerumSerums
60 ml
157.63 kr
262.72 kr / 100 ml
19 reviews
Tony Moly Tony Lab AC Control Emulsion
Tony MolyTony Lab AC Control EmulsionEmulsions
160 ml
128.37 kr
80.23 kr / 100 ml
3 reviews
Coxir Tea Tree Pore & Sebum Emulsion
CoxirTea Tree Pore & Sebum EmulsionEmulsions
100 ml
144.97 kr
144.97 kr / 100 ml
6 reviews
Celimax The Real Cica Niacinamide Ac Calming Serum
CelimaxThe Real Cica Niacinamide Ac Calming SerumSerums
40 ml
119.00 kr
297.50 kr / 100 ml
6 reviews
Round Lab Pine Calming Cica Pad
Round LabPine Calming Cica PadPads
195 ml / 50 pcs
180.14 kr
92.38 kr / 100 ml
6 reviews
Cu Skin CU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 Cream
Cu SkinCU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 CreamCreams
70 ml
253.35 kr
361.93 kr / 100 ml
1 reviews
Farmstay Cica Farm Night Repair Sleeping Mask
FarmstayCica Farm Night Repair Sleeping MaskSleeping Masks
4 ml * 20 pcs
136.49 kr
170.61 kr / 100 ml
2 reviews
A'pieu Madecassoside Ampoule 2X
A'pieuMadecassoside Ampoule 2XAmpoules
30 ml
237.51 kr
142.51 kr
475.03 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 142.04 kr
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Clear Toner
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Clear TonerToners
210 ml
134.50 kr
64.05 kr / 100 ml
7 reviews
Dr. Ceuracle Cica Regen 95 Soothing Gel
Dr. CeuracleCica Regen 95 Soothing GelGels
110 g
98.00 kr
89.09 kr / 100 g
5 reviews
COSRX One Step Green Hero Calming Pad
COSRXOne Step Green Hero Calming PadPads
135 ml / 70 pads
93.95 kr
69.59 kr / 100 ml
2 reviews
Benton Goodbye Redness Centella Spot Cream
BentonGoodbye Redness Centella Spot CreamSpot Treatment
15 g
117.55 kr
783.67 kr / 100 g
8 reviews
Cell Fusion C Cica Cooling Protein Gel Mask
Cell Fusion CCica Cooling Protein Gel MaskCollagen Masks
35 g * 5 sheets
206.11 kr
117.78 kr / 100 g
Torriden Balanceful Control Mask
TorridenBalanceful Control MaskSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
224.05 kr
89.62 kr / 100 ml
TOCOBO Cica Cooling Sun Stick
TOCOBOCica Cooling Sun StickSunscreen 🔆
18 g+1 sizes
118.29 kr
657.17 kr / 100 g
3 reviews
Nacific Cica PDRN Calming Serum
NacificCica PDRN Calming SerumSerums
50 ml
160.05 kr
320.10 kr / 100 ml
Nacific Cica PDRN First Toner
NacificCica PDRN First TonerToners
150 ml
146.00 kr
97.33 kr / 100 ml
Celimax Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
CelimaxJi Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel MaskCollagen Masks
4 g, 30 g * 4 sheets
223.97 kr
164.68 kr / 100 g
Celimax The Real Cica Calming Serum Mask
CelimaxThe Real Cica Calming Serum MaskSheet Masks
27 ml * 10 sheets+1 sizes
236.76 kr
87.69 kr / 100 ml
Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Pyunkang YulHighly Moisturizing Essence Mask PackSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
142.00 kr
56.80 kr / 100 ml
9 reviews
LALARECIPE Hemp Seed Mild Cica 3in1 Cleanser
LALARECIPEHemp Seed Mild Cica 3in1 CleanserFoams
200 ml
152.95 kr
76.47 kr / 100 ml
4 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamCreams
75 ml
161.40 kr
215.20 kr / 100 ml
11 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Bha Foam
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Bha FoamFoams
125 ml
100.75 kr
80.60 kr / 100 ml
17 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIKPropolis Vitamin Sleeping MaskSleeping Masks
60 ml
109.00 kr
181.67 kr / 100 ml
43 reviews
Pyunkang Yul Calming Deep Moisture Toner
Pyunkang YulCalming Deep Moisture TonerToners
150 ml
98.95 kr
65.97 kr / 100 ml
22 reviews
Needly Cicachid Relief Cream
NeedlyCicachid Relief CreamCreams
48 ml
213.42 kr
444.63 kr / 100 ml
16 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam
Skin1004Madagascar Centella Ampoule FoamFoams
125 ml+1 sizes
83.65 kr
66.92 kr / 100 ml
178 reviews
Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser
Purito SeoulMighty Bamboo Panthenol CleanserGels
150 ml
95.96 kr
63.97 kr / 100 ml
16 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Toner
iUNIKTea Tree Relief TonerToners
200 ml
109.57 kr
54.78 kr / 100 ml
10 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of