You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 399 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Redness
All products
Redness Skincare, Ingredient Preferences: Propolis Extract
(10)
Skincare (10)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Propolis Extract
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Missha
Mascure Nutrition Solution Sheet Mask Propolis
Sheet Masks
27 ml / 1 sheet
19.16 kr
70.96 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
By Wishtrend
Propolis Energy Boosting Essence
Essences
100 ml
214.38 kr
139.35 kr
139.35 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 138.89 kr
Add to cart
By Wishtrend
Propolis Energy Calming Ampoule
Ampoules
30 ml
182.65 kr
608.83 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
COSRX
Full Fit Propolis Light Ampoule
Ampoules
30 ml
165.00 kr
550.00 kr / 100 ml
5 reviews
Add to cart
Village 11 Factory
N Skin Formula Toner
Toners
250 ml
66.08 kr
26.43 kr / 100 ml
19 reviews
Add to cart
iUNIK
Propolis Vitamin Sleeping Mask
Sleeping Masks
60 ml
109.00 kr
181.67 kr / 100 ml
43 reviews
Add to cart
COSRX
Full Fit Propolis Synergy Toner
Toners
150 ml
107.05 kr
71.37 kr / 100 ml
39 reviews
Add to cart
Dr. Ceuracle
Royal Vita Propolis 33 Cream
Creams
50 g
164.65 kr
329.30 kr / 100 g
10 reviews
Add to cart
iUNIK
Propolis Vitamin Synergy Serum
Serums
50 ml
99.22 kr
198.44 kr / 100 ml
57 reviews
Add to cart
By Wishtrend
Propolis Energy Balancing Cream
Creams
50 g
3 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions