Free gift for orders over 399 kr
Ingredient Preferences:

Centella Asiatica

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Eqqualberry Aloe PDRN Calming Serum
EqqualberryAloe PDRN Calming SerumSerums
30 ml
145.00 kr
483.33 kr / 100 ml
1 reviews
Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser
ArenciaCalendula Rice Mochi CleanserFoams
120 g
127.75 kr
106.46 kr / 100 g
2 reviews
VT Cosmetics A1 Calming Ampoule
VT CosmeticsA1 Calming AmpouleAmpoules
30 ml
137.34 kr
457.80 kr / 100 ml
COSRX Centella Water Alcohol-Free Toner
COSRXCentella Water Alcohol-Free TonerToners
150 ml
109.00 kr
72.67 kr / 100 ml
1 reviews
COSRX Centella Blemish Cream
COSRXCentella Blemish CreamCreams
30 ml
141.38 kr
471.27 kr / 100 ml
Cell Fusion C Cica Calming Down Cream
Cell Fusion CCica Calming Down CreamCreams
50 ml
337.20 kr
674.40 kr / 100 ml
Dr. Ceuracle PLC Calming Solution Pad
Dr. CeuraclePLC Calming Solution PadPads
220 ml / 130 pcs
181.94 kr
82.70 kr / 100 ml
1 reviews
Abib Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
AbibAcne Foam Cleanser Heartleaf FoamFoams
150 ml
104.16 kr
69.44 kr / 100 ml
9 reviews
Sungboon Editor Deep Collagen Cica Teatree Soothing Mask
Sungboon EditorDeep Collagen Cica Teatree Soothing MaskCollagen Masks
37 g / 1 sheet
44.23 kr
119.54 kr / 100 g
VT Cosmetics Reedle Shot Ex Cica Modeling Pack
VT CosmeticsReedle Shot Ex Cica Modeling PackWash-off Masks
25 g
28.50 kr
114.00 kr / 100 g
3 reviews
Torriden Balanceful Cica Cream
TorridenBalanceful Cica CreamCreams
80 ml
174.55 kr
218.19 kr / 100 ml
2 reviews
Torriden Balanceful Cica Serum
TorridenBalanceful Cica SerumSerums
50 ml
177.43 kr
354.86 kr / 100 ml
2 reviews
Medipeel Phyto Cica-Nol B5 3,000 Shot Serum
MedipeelPhyto Cica-Nol B5 3,000 Shot SerumSerums
50 ml
199.90 kr
399.80 kr / 100 ml
9 reviews
VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100
VT CosmeticsHydrop Reedle Shot 100Serums
50 ml
166.45 kr
332.90 kr / 100 ml
5 reviews
LUVUM Calming Repair Cica Gel Serum
LUVUMCalming Repair Cica Gel SerumSerums
80 ml
200.64 kr
180.58 kr
225.72 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 180.00 kr
LUVUM Calming Repair Cica Spot Pad
LUVUMCalming Repair Cica Spot PadPads
120 ml / 60 pads
177.05 kr
147.54 kr / 100 ml
LUVUM Calming Repair Cica Cream
LUVUMCalming Repair Cica CreamCreams
50 ml
223.30 kr
446.60 kr / 100 ml
Numbuzin No.1 Centella Re-Leaf Green Toner Pad
NumbuzinNo.1 Centella Re-Leaf Green Toner PadPads
190 ml / 70 pads
167.07 kr
87.93 kr / 100 ml
1 reviews
Beplain Cicaful Calming Mask
BeplainCicaful Calming MaskSheet Masks
27 g / 1 sheet
26.72 kr
98.96 kr / 100 g
1 reviews
Beplain Cicaful Ampoule
BeplainCicaful AmpouleAmpoules
30 ml
156.12 kr
520.40 kr / 100 ml
Pyunkang Yul Calming Relief Gel Wash Off Pack
Pyunkang YulCalming Relief Gel Wash Off PackWash-off Masks
100 g
109.75 kr
109.75 kr / 100 g
Cell Fusion C Cica Cooling Pad
Cell Fusion CCica Cooling PadPads
180 ml / 70 pads
225.93 kr
125.52 kr / 100 ml
Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Pyunkang YulCalming Moisture Barrier CreamCreams
50 ml
107.95 kr
215.90 kr / 100 ml
71 reviews
Village 11 Factory C Skin Formula Toner
Village 11 FactoryC Skin Formula TonerToners
250 ml
66.08 kr
26.43 kr / 100 ml
14 reviews
Cu Skin CU Dr.Solution Cicaming Cleansing Gel Foam
Cu SkinCU Dr.Solution Cicaming Cleansing Gel FoamGels
150 g
145.80 kr
97.20 kr / 100 g
5 reviews
Tony Moly Wonder Ceramide Mochi Toner
Tony MolyWonder Ceramide Mochi TonerToners
500 ml
138.84 kr
27.77 kr / 100 ml
281 reviews
Mary & May Vegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish Toner
Mary & MayVegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish TonerToners
200 ml
89.95 kr
44.98 kr / 100 ml
6 reviews
Needly Cicachid Chilling Pad
NeedlyCicachid Chilling PadPads
200 g / 70 pcs
85.50 kr
42.75 kr / 100 g
11 reviews
Cu Skin Clean-Up Calming Intensive Serum
Cu SkinClean-Up Calming Intensive SerumSerums
30 ml
239.73 kr
799.10 kr / 100 ml
7 reviews
AXIS-Y Green Vital Energy Complex Mask
AXIS-YGreen Vital Energy Complex MaskSheet Masks
27 ml / 1 sheet
29.00 kr
107.41 kr / 100 ml
2 reviews
AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YNew Skin Resolution Gel MaskWash-off Masks
100 ml
86.68 kr
86.68 kr / 100 ml
7 reviews
AXIS-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser
AXIS-YQuinoa One-Step Balanced Gel CleanserGels
180 ml
136.00 kr
75.56 kr / 100 ml
7 reviews
Skin&Lab Tricicabarrier Relief Cream
Skin&LabTricicabarrier Relief CreamCreams
50 ml
161.75 kr
323.50 kr / 100 ml
3 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica B5 CreamCreams
75 ml
132.00 kr
176.00 kr / 100 ml
19 reviews
Tony Moly Wonder Tea Tree Pore Fresh Toner
Tony MolyWonder Tea Tree Pore Fresh TonerToners
500 ml
132.15 kr
26.43 kr / 100 ml
4 reviews
Skin1004 Zombie Beauty Zombie Pack & Activator Kit
Skin1004Zombie Beauty Zombie Pack & Activator KitSets
3.5 ml * 8 pcs
114.54 kr
409.07 kr / 100 ml
3 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of