Подарунок при замовленні від 399 kr
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Some By Mi Сироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiСироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair SerumСироватки
50 мл
134.25 kr
268.50 kr / 100 ml
6 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask
Some By MiМаска для обличчя PDRN Spirulina Soothing Sherbet MaskЗмивні Маски
1 г * 10 шт
103.00 kr
1030.00 kr / 100 g
4 відгуки
UIQ Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Serum
Dr. Ceuracle Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Medipeel Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Eqqualberry Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Gel Toner Pad
Eqqualberry Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
Eqqualberry Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Medipeel Заспокійливий крем для обличчя з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Cream
MedipeelЗаспокійливий крем для обличчя з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing CreamКреми
80 мл
178.33 kr
142.66 kr
178.32 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 119.72 kr
1 відгуки
Medipeel Заспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
MedipeelЗаспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing AmpouleАмпули
50 мл
195.11 kr
136.58 kr
273.16 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 130.38 kr
1 відгуки
APLB Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
UIQ Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
UIQМаска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetТканинні Маски
22 мл * 5 шт+1 розміри
81.67 kr
74.25 kr / 100 ml
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
155.20 kr
124.16 kr / 100 ml
1 відгуки
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Mary & May Маска для обличчя з веганським колагеном і полінуклеотидами Vegan Collagen Charcoal PDRN Mask
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами