Догляд за шкірою схильною до почервоніння, Інгредієнти: Кераміди
(39)Інгредієнти:
Кераміди
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
AriulМаска для обличчя з екстрактом чайного дерева 7 Days Mask Tea Tree MТканинні Маски
23 мл / 1 шт
13.37 kr
58.13 kr / 100 ml
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Moisture Barrier Solution Sheet Mask CeramideТканинні Маски
28 мл / 1 шт
19.16 kr
68.43 kr / 100 ml
8 відгуки
Skin1004Відновлювальна ампульна сироватка Madagascar Centella Probio-Cica Intensive AmpouleАмпули
50 мл+2 розміри
128.65 kr
257.30 kr / 100 ml
186 відгуки
Skin1004Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing CreamКреми
75 мл+1 розміри
134.50 kr
179.33 kr / 100 ml
141 відгуки
COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди
280 мл / 100 шт
163.75 kr
58.48 kr / 100 ml
AriulГідрогелева маска для обличчя з колагеном і Expert Green Cera Collagen Hydrogel MaskКолагенові Маски
41 г / 1 шт
47.84 kr
116.68 kr / 100 g
ArenciaЗаспокійливий крем для обличчя Deep Water Surge Soothing CreamКреми
110 мл
147.92 kr
134.47 kr / 100 ml
By WishtrendБар'єрний крем для обличчя з зеленим чаєм і керамідами Green tea & Ceramide Barrier CreamКреми
50 г
143.05 kr
286.10 kr / 100 g
1 відгуки
JumisoМолочко для вмивання обличчя з пантенолом D-Panthenol Barrier Soothing Cleansing MilkГелі
300 мл
170.06 kr
56.69 kr / 100 ml
COSRXЗволожуючий засіб для обличчя з керамідами The Ceramide Skin Barrier MoisturizerКреми
80 мл
167.00 kr
208.75 kr / 100 ml
3 відгуки
BiodanceЗволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner PadsПеди
60 шт
157.45 kr
112.46 kr / 100 g
3 відгуки
EqqualberryЗаспокійлива сироватка для обличчя з алое і полінуклеотидами Aloe PDRN Calming SerumСироватки
30 мл
145.00 kr
483.33 kr / 100 ml
1 відгуки
COSRXТонер для обличчя з центеллою Centella Water Alcohol-Free TonerТонери
150 мл
109.00 kr
72.67 kr / 100 ml
1 відгуки
AbibЗаспокійливий крем для обличчя Heartleaf Crème Calming TubeКреми
75 мл
183.55 kr
244.73 kr / 100 ml
5 відгуки
Purito SeoulВідновлювальний крем з керамідами Luminous Ceramide MoisturizerКреми
100 мл
166.97 kr
166.97 kr / 100 ml
14 відгуки
Some By MiВідновлюючий крем з муцином равлики та керамідами Snail Truecica Miracle Repair CreamКреми
60 г
123.25 kr
205.42 kr / 100 g
9 відгуки
Tony MolyТонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi TonerТонери
500 мл
138.84 kr
27.77 kr / 100 ml
281 відгуки
Cu SkinКрем для гіперчутливої шкіри обличчя Clean-Up EX-C After CreamКреми
15 мл
109.52 kr
730.13 kr / 100 ml
Skin1004Крем для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica B5 CreamКреми
75 мл
132.00 kr
176.00 kr / 100 ml
19 відгуки
FarmstayЕсенція для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial EssenceЕсенції
50 мл
101.38 kr
202.76 kr / 100 ml
3 відгуки
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом рису Ganghwa Rice Granule PackЗмивні Маски
115 г
155.00 kr
134.78 kr / 100 g
1 відгуки
NeedlyОчищувальний бальзам для обличчя Mild Cleansing BalmБальми
120 мл
165.00 kr
137.50 kr / 100 ml
5 відгуки
TirtirЗволожуючий крем для обличчя з керамідами Ceramic CreamКреми
100 мл+1 розміри
320.00 kr
320.00 kr / 100 ml
2 відгуки
Pyunkang YulТканинна зволожуюча маска Highly Moisturizing Essence Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
142.00 kr
56.80 kr / 100 ml
9 відгуки
Pyunkang YulГель-лосьйон для обличчя ATO Moisturizing Soothing Gel LotionГелі
150 мл
160.00 kr
106.67 kr / 100 ml
11 відгуки
Skin1004Тонер-есенція з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Essense TonerТонери
210 мл
134.05 kr
63.83 kr / 100 ml
61 відгуки
MedipeelЗволожувальний крем для обличчя Hyal Kombucha Tea-Tox CreamКреми
50 мл
174.93 kr
349.86 kr / 100 ml
24 відгуки
Skin&LabІнтенсивний бар'єрний крем для обличчя Barrierderm Intensive CreamКреми
100 мл+1 розміри
273.21 kr
273.21 kr / 100 ml
11 відгуки
Ma:nyoПінка для глибокого очищення пор Pure&Deep Cleansing FoamПіни
100 мл
101.00 kr
101.00 kr / 100 ml
19 відгуки
Some By MiГель для вмивання Snail Truecica Miracle Repair Low Ph Gel CleanserГелі
100 мл
109.00 kr
109.00 kr / 100 ml
5 відгуки
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
22.40 kr
89.60 kr / 100 g
5 відгуки
PO:DLГідрогелева маска з керамідами Oat Ceramide HydromaskКолагенові Маски
42 г / 1 шт
45.23 kr
107.69 kr / 100 g
2 відгуки
ANUAЗволожуючий бар'єрний крем для обличчя з пантенолом і керамідами 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier CreamКреми
100 мл
14 відгуки
Немає в наявності



































