Free gift for orders over 399 kr
Ingredient Preferences:

PDRN

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLSerums & Ampoules
15 ml
284.73 kr
1898.20 kr / 100 ml
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLSerums & Ampoules
15 ml
222.76 kr
1485.07 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dLSerums & Ampoules
15 ml
160.90 kr
1072.67 kr / 100 ml
Dr. Reju-All Advanced PDRN Hair Density Scalp Serum
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of