Free gift for orders over 399 kr
Ingredient Preferences:

Centella Asiatica

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Farmstay Cica Farm Regenerating Solution Emulsion
FarmstayCica Farm Regenerating Solution EmulsionEmulsions
200 ml
133.00 kr
66.50 kr / 100 ml
4 reviews
Dr. Reju-All Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating MaskSheet Masks
36 ml * 4 sheets+1 sizes
128.21 kr
89.03 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics AZ Care Toner Pad
VT CosmeticsAZ Care Toner PadPads
180 ml / 60 pads+1 sizes
151.38 kr
84.10 kr / 100 ml
Dr.Pepti Centella Turnover Soft Peeling Gel
Dr.PeptiCentella Turnover Soft Peeling GelPeels
100 ml+1 sizes
99.82 kr
99.82 kr / 100 ml
3 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Glow Mask
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Glow MaskSheet Masks
25 ml * 5 sheets+1 sizes
101.38 kr
81.10 kr / 100 ml
4 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsReedle Shot Lifting Eye CreamEye Creams
15 ml+1 sizes
159.25 kr
1061.67 kr / 100 ml
14 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Cream
VT CosmeticsReedle Shot Lifting CreamCreams
50 ml
238.30 kr
476.60 kr / 100 ml
2 reviews
Medicube Exosome Cica Serum
MedicubeExosome Cica SerumSerums
30 ml
97.15 kr
323.83 kr / 100 ml
2 reviews
VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100
VT CosmeticsVita-Light Reedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
195.00 kr
390.00 kr / 100 ml
2 reviews
VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsReti-A Reedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
282.55 kr
565.10 kr / 100 ml
8 reviews
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50
VT CosmeticsMild Reedle Shot 50Serums
50 ml
155.00 kr
310.00 kr / 100 ml
14 reviews
APLB Glutathione Niacinamide Sheet Mask
APLBGlutathione Niacinamide Sheet MaskSheet Masks
25 ml * 10 pcs+1 sizes
102.68 kr
41.07 kr / 100 ml
9 reviews
APLB Glutathione Niacinamide Facial Cream
APLBGlutathione Niacinamide Facial CreamCreams
55 ml
93.55 kr
170.09 kr / 100 ml
4 reviews
APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum
APLBGlutathione Niacinamide Ampoule SerumSerums
40 ml
93.55 kr
233.88 kr / 100 ml
5 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamCreams
75 ml
161.40 kr
215.20 kr / 100 ml
11 reviews
Beauty of Joseon Light On Serum: Centella + Vita C
Beauty of JoseonLight On Serum: Centella + Vita CSerums
30 ml
122.35 kr
407.83 kr / 100 ml
19 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue Serum
Skin1004Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue SerumSerums
50 ml+1 sizes
141.25 kr
282.50 kr / 100 ml
32 reviews
Mary & May Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayVegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackWash-off Masks
125 g+1 sizes
90.35 kr
72.28 kr / 100 g
3 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Plus
Skin1004Madagascar Centella Air-Fit Suncream PlusSunscreen 🔆
50 ml
125.00 kr
250.00 kr / 100 ml
12 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Serum
iUNIKTea Tree Relief SerumSerums
50 ml
98.36 kr
196.72 kr / 100 ml
52 reviews
Cell Fusion C First Cooling Mask
Cell Fusion CFirst Cooling MaskSheet Masks
27 g * 5 sheets+1 sizes
116.36 kr
86.19 kr / 100 g
5 reviews
Cell Fusion C Cooling Pad
Cell Fusion CCooling PadPads
180 ml / 70 pads
198.35 kr
110.19 kr / 100 ml
4 reviews
Banila Co Clean It Zero Foam Cleanser
Banila CoClean It Zero Foam CleanserFoams
150 ml
89.00 kr
59.33 kr / 100 ml
6 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Boosting Toner
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Boosting TonerToners
210 ml
143.50 kr
68.33 kr / 100 ml
1 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Cream
Skin1004Madagascar Centella CreamCreams
75 ml+1 sizes
142.15 kr
189.53 kr / 100 ml
89 reviews
Dr. Althea 345 Relief Cream Mask
Dr. Althea345 Relief Cream MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet+1 sizes
22.40 kr
89.60 kr / 100 g
5 reviews
Scinic Enjoy Super Mild Sun Essence SPF 50
ScinicEnjoy Super Mild Sun Essence SPF 50Sunscreen 🔆
50 ml
3 reviews
Out of stock
P.CALM Porsica Ampoule
Out of stock
Medipeel Phyto Cica-Nol B5 Aha Bha Vitamin Calming Toner
Out of stock
Village 11 Factory Fresh Dewy Green Cica Facial Serum Mist
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of