Догляд за тьмяною шкірою обличчя, Потреби Шкіри: Сухість /Зневодненість
(3052)Потреби Шкіри:
Сухість /Зневодненість
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
JumisoЕсенція для обличчя з муцином равлика і пептидами Snail Mucin 95 + Peptide Facial EssenceЕсенції
140 мл
89.23 kr
63.74 kr / 100 ml
1 відгуки
Purito SeoulКрем, що відновлює, на основі обліпихи Sea Buckthorn Vital 70 CreamКреми
50 мл
83.14 kr
166.28 kr / 100 ml
6 відгуки
NINE LESSСироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide SerumСироватки
30 мл
77.56 kr
258.53 kr / 100 ml
1 відгуки
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Brightening TonerТонери
30 мл+1 розміри
35.62 kr
118.73 kr / 100 ml
12 відгуки
TirtirЗволожуюча ампульна сироватка для обличчя Ceramic Milk AmpouleАмпули
40 мл+2 розміри
230.35 kr
575.88 kr / 100 ml
3 відгуки
ElizaveccaСироватка для обличчя на морському колагені Hell-Pore Marine Collagen AmpleАмпули
50 мл
91.31 kr
41.08 kr
82.16 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 40.96 kr
5 відгуки
Differ & DeeperКрем для зрілої шкіри обличчя B-Volume Mix&Max CreamКреми
50 мл
139.23 kr
278.46 kr / 100 ml
Differ & DeeperПідтягуючий крем для обличчя PLLT-RA Firming Band CreamКреми
50 г
295.28 kr
590.56 kr / 100 g
Skin1004Крем для обличчя з полінуклеотидами центелли азіатської Madagascar Centella PDRN 1.5 CreamКреми
30 мл
144.85 kr
482.83 kr / 100 ml
KAINEСвятковий набір для догляду за обличчям Holiday Edition Let It GlowНабори
150 мл, 30 мл * 2 шт, 8.5 мл * 4 шт, 1 шт
1275.78 kr
829.26 kr
339.86 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 829.19 kr
KAINEОхолоджуючий гель-бустер з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Cooling Booster GelКреми
100 мл
159.51 kr
159.51 kr / 100 ml
ArenciaМіст-бустер для обличчя з глутатіоном і вітаміном С Vitamin C Glutathione Skin Booster MistМісти
100 мл
191.46 kr
191.46 kr / 100 ml
ArenciaЕсенція-бустер для обличчя з глутатіоном і вітаміном С Vitamin C Glutathione Booster Shot EssenceЕсенції
95 мл
246.23 kr
259.19 kr / 100 ml
ArenciaБустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster ShotСироватки
30 мл
138.55 kr
461.83 kr / 100 ml
B : LabБальзам для губ з вітаміном В5 Evercalm B5 Lip TreatmentДогляд для Губ
5 г, No.9:1 Peach Caramel
51.95 kr
1039.00 kr / 100 g
B : LabСонцезахисний стік для обличчя з екстрактом матчі Matcha Airyfit Sun StickСанскрін 🔆
15 г
111.11 kr
740.73 kr / 100 g
B : LabЗаспокійливий крем для обличчя з керамідами Apple Cera Overnight Calming CreamКреми
50 мл
114.00 kr
228.00 kr / 100 ml
B : LabОмолоджуюча сироватка для обличчя з екстрактом шипшини Rosehip Please Youthful SerumСироватки
30 мл
103.90 kr
346.33 kr / 100 ml
B : LabОсвітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot SerumСироватки
30 мл
108.20 kr
360.67 kr / 100 ml
B : LabОчищуючий ранковий бальзам для обличчя з центеллою CICA Barrier Gentle Morning CleanserПіни
100 мл
89.42 kr
89.42 kr / 100 ml
MedicubeГель-крем для обличчя з гіалуроновою кислотою і керамідами Hyaluronic Ceramide Jelly CreamКреми
50 мл
144.85 kr
289.70 kr / 100 ml
MedicubeЗволожуючий капсульний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Moisturizing Capsule CreamКреми
55 г
179.95 kr
327.18 kr / 100 g
MedicubeЗаспокійлива сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid 10 BB Soothing SerumСироватки
30 мл
175.39 kr
584.63 kr / 100 ml
MedicubeСироватка-бустер для обличчя з азелаїновою кислотою і екзосомами Azelaic Acid Exosome Shot Serum 7500Сироватки
30 мл
133.16 kr
443.87 kr / 100 ml
MedicubeСироватка-бустер для обличчя з азелаїновою кислотою і екзосомами Azelaic Acid Exosome Shot Serum 2000Сироватки
30 мл
160.00 kr
533.33 kr / 100 ml
MedicubeЩоденний спрей для обличчя з гіпохлоритною кислотою Hypochlorous Acid Daily Facial SprayМісти
125 мл
144.85 kr
115.88 kr / 100 ml
MedicubeЗволожуючий гель для вмивання обличчя з полінуклеотидами PDRN Hydrating Gel CleanserГелі
200 мл
184.74 kr
92.37 kr / 100 ml
MedicubeНічна маска-плівка для обличчя з полінуклеотидами і кофеїном PDRN Pink Caffeine Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
161.00 kr
214.67 kr / 100 ml
MedicubeОсвітлююча пілінг-скатка з куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Peel ShotПілінги
80 мл
121.45 kr
151.81 kr / 100 ml
MedicubeКапсульний крем для обличчя з вітамінами, куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Vita Capsule CreamКреми
53 г
249.21 kr
470.21 kr / 100 g
MedicubeТонер для обличчя з куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Resurfacing TonerТонери
250 мл
107.95 kr
43.18 kr / 100 ml
MedicubeСироватка для обличчя з ніацинамідом, куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Niacinamide SerumСироватки
30 мл
143.95 kr
479.83 kr / 100 ml
MedicubeНічна маска-плівка для обличчя з куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
162.00 kr
216.00 kr / 100 ml
BiodanceПатчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye PatchesПатчі
85 г / 60 шт
149.25 kr
175.59 kr / 100 g
BiodanceГелева сироватка-міст для обличчя з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Jelly Serum MistМісти
50 мл
141.75 kr
283.50 kr / 100 ml



































